SPORT

Welzlování zahájí během do zámecké brány

7. ledna 2012, 07:00, rejdakce
Welzlování zahájí během do zámecké brány Zábřeh - Další ročník zábřežského festivalu cestovatelů, dobrodruhů a recesistů Welzlování zahájí již tradičně běžeckým závodem do zámecké brány. V sobotu 14. ledna budou startovat závodníci nejrůznějšího věku a výkonnosti od místní sladovny, aby co nejrychleji zdolali strmé točité stoupání k zámecké bráně.

Bude se však nejen běhat nahoru na čas, ale i sjíždět dolů. „Zájemci si mohou vybrat, zda zpáteční trasu absolvují ručkováním po zábradlí nebo na speciálně upravené tříkolce. Při této recesistické disciplíně není určen styl, a tak bude záležet jen na šikovnosti a odvaze zúčastněných,“ říká Zdeněk David z pořadatelského týmu.
 

Prezence závodníků se uskuteční v prostorách vinného sklípku U Navrátila, a to od půl desáté, start první kategorie je naplánován na desátou hodinu. Závodu se mohou zúčastnit děti, dospělí i senioři. Soutěžit se bude v šesti kategoriích, pro nejmladší je vypsána kategorie 0 – 6 let, pro nejstarší nad 35 let. „Majitelé soutěživých pejsků mohou přihlásit i svoje čtyřnohé společníky, neboť zvláštní kategorie je vypsána i pro ně,“ zve na netradiční závod David.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).