SPORT

Welzlování zahájí během do zámecké brány

7. ledna 2012, 07:00, rejdakce
Welzlování zahájí během do zámecké brány Zábřeh - Další ročník zábřežského festivalu cestovatelů, dobrodruhů a recesistů Welzlování zahájí již tradičně běžeckým závodem do zámecké brány. V sobotu 14. ledna budou startovat závodníci nejrůznějšího věku a výkonnosti od místní sladovny, aby co nejrychleji zdolali strmé točité stoupání k zámecké bráně.

Bude se však nejen běhat nahoru na čas, ale i sjíždět dolů. „Zájemci si mohou vybrat, zda zpáteční trasu absolvují ručkováním po zábradlí nebo na speciálně upravené tříkolce. Při této recesistické disciplíně není určen styl, a tak bude záležet jen na šikovnosti a odvaze zúčastněných,“ říká Zdeněk David z pořadatelského týmu.
 

Prezence závodníků se uskuteční v prostorách vinného sklípku U Navrátila, a to od půl desáté, start první kategorie je naplánován na desátou hodinu. Závodu se mohou zúčastnit děti, dospělí i senioři. Soutěžit se bude v šesti kategoriích, pro nejmladší je vypsána kategorie 0 – 6 let, pro nejstarší nad 35 let. „Majitelé soutěživých pejsků mohou přihlásit i svoje čtyřnohé společníky, neboť zvláštní kategorie je vypsána i pro ně,“ zve na netradiční závod David.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).