KULTURA

Welzlování míří do diktátorské Koreje

14. února 2018, 10:00, Roman Tyčka
Welzlování míří do diktátorské Koreje Zábřeh - Zábřežský festival Welzlování nabídne ve středu 14. února audiovizuální pořad Milana Bureše o jeho cestách po Severní Koreji.

„Jedná se o unikátní přednášku, protože Milan Bureš je jedním z mála českých cestovatelů, kterým bylo v posledních letech umožněno navštívit tuto před světem uzavřenou totalitní zemi,“ zdůraznil pořadatel Welzlování Zdeněk David.
„Návštěva Severní Koreje je zážitek i tím, co všechno je zde zakázáno. Fotit můžete jen s povolením průvodců, kteří vás provází po vybraných částech země. Teleobjektivy jsou zakázány, a pokud vyfotíte něco, co je v rozporu s ideologií strany, riskujete nejen zničení snímků, ale i obvinění ze špionáže,“ popisuje Milan Bureš úskalí svého putování po zemi, o které není mnoho informací.
Na jeho přednášku naváže beseda nabízející možnost dozvědět se co nejvíce o atraktivním tématu. Za vstup na akci v kině Retro se začátkem v 17 hodin zaplatí návštěvníci 70 korun.


Foto: Milan Bureš
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 14.2.2018 11:25
Titulek: 70,-Kč za ideologické kecy?
Autor: Mirka
90
Štvavá politika již i na bulvárním plátku jako je Rej,samozřejmě si musí přihřát polívčičku i zábřežský chytrolín David.O čem to tedy bude když se tam nic nesmí?Asi o 70 kačkách za vstupné.
Reagovat