SPORT

Výsledky soutěží ve všestranné způsobilosti

24. srpna 2011, 07:00, rejdakce
Výsledky soutěží ve všestranné způsobilosti Pardubice / Humpolec / Šumperk - V sobotu 6. srpna a v neděli 7. srpna se v areálu Dostihového závodiště Pardubice uskutečnily tradiční národní závody ve všestranné způsobilosti. Kromě premiérového mistrovství České republiky družstev se při víkendových závodech na pardubickém Dostihovém závodišti uskutečnily i tři individuální soutěže - Hobby soutěž stupně Z, soutěž stupně ZL – Ceny Občanského sdružení CPK – CHRPA a stupeň L, který byl třetím ročníkem Memoriálu Milady Barešová.

Stanislav Vrtek - Action Boy
 
Vítězkou stupně ZL – Ceny Občanského sdružení CPK – CHRPA, který byl nejpočetněji obsazenou soutěží díky 48 startujícím dvojicím, se stala Adéla Vrtková s klisnou Fontaine, které startovaly za Jezdecký oddíl Šumperk. V parkuru se posunula do vedení z průběžného třetího místa po úvodní drezuře a v nedělním cross country už první pozici neopustila. Adéla v sedle Fontaine, která pochází z chovu rodiny Vrtkových, s přehledem zvítězily i v rámcové soutěži ZK na Humpoleckém závodišti v termínu 16. -17. 7., kde současně probíhalo i MČR juniorů a z červnových závodů v Brně na Panské Líše si dovezly 3. místo.
 

V těžší soutěži stupně L, Memoriálu Milady Barešové, obsadil výborné 5. místo i Stanislav Vrtek na koni Action Boy startující též za Jezdecký oddíl Šumperk. Startovní listina této soutěže čítala 25 startujících dvojic. Tato dvojice se v současné době chystá na finále Zlaté Podkovy v Humpolci v termínu 19. -21.8, kam se úspěšně kvalifikovala v jednotlivých předkolech.
 

Vrtková Adéla Fontaine
 
Vrtková Adéla Fontaine
foto: Šárka Bělohlavová
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 27.8.2011 12:32
Titulek: Náš facebook
Autor: Lucie Vrtková
77
Můžete navštívit i náš otevřený profil na facebooku na adrese http://www.facebook.com/jezdecky.oddil.vrtkovi
Reagovat