SPORT

Výsledky soutěží ve všestranné způsobilosti

24. srpna 2011, 07:00, rejdakce
Výsledky soutěží ve všestranné způsobilosti Pardubice / Humpolec / Šumperk - V sobotu 6. srpna a v neděli 7. srpna se v areálu Dostihového závodiště Pardubice uskutečnily tradiční národní závody ve všestranné způsobilosti. Kromě premiérového mistrovství České republiky družstev se při víkendových závodech na pardubickém Dostihovém závodišti uskutečnily i tři individuální soutěže - Hobby soutěž stupně Z, soutěž stupně ZL – Ceny Občanského sdružení CPK – CHRPA a stupeň L, který byl třetím ročníkem Memoriálu Milady Barešová.

Stanislav Vrtek - Action Boy
 
Vítězkou stupně ZL – Ceny Občanského sdružení CPK – CHRPA, který byl nejpočetněji obsazenou soutěží díky 48 startujícím dvojicím, se stala Adéla Vrtková s klisnou Fontaine, které startovaly za Jezdecký oddíl Šumperk. V parkuru se posunula do vedení z průběžného třetího místa po úvodní drezuře a v nedělním cross country už první pozici neopustila. Adéla v sedle Fontaine, která pochází z chovu rodiny Vrtkových, s přehledem zvítězily i v rámcové soutěži ZK na Humpoleckém závodišti v termínu 16. -17. 7., kde současně probíhalo i MČR juniorů a z červnových závodů v Brně na Panské Líše si dovezly 3. místo.
 

V těžší soutěži stupně L, Memoriálu Milady Barešové, obsadil výborné 5. místo i Stanislav Vrtek na koni Action Boy startující též za Jezdecký oddíl Šumperk. Startovní listina této soutěže čítala 25 startujících dvojic. Tato dvojice se v současné době chystá na finále Zlaté Podkovy v Humpolci v termínu 19. -21.8, kam se úspěšně kvalifikovala v jednotlivých předkolech.
 

Vrtková Adéla Fontaine
 
Vrtková Adéla Fontaine
foto: Šárka Bělohlavová
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 27.8.2011 12:32
Titulek: Náš facebook
Autor: Lucie Vrtková
84
Můžete navštívit i náš otevřený profil na facebooku na adrese http://www.facebook.com/jezdecky.oddil.vrtkovi
Reagovat

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.