SPORT

Výsledky přeboru ČR ve sportovní gymnastice II.ligy

14. prosince 2007, 01:38, Pražáková
Šumperk - Po úspěšném stratu na přeboru olomoucké oblasti 17.listopadu v Prostějově si vítězstvím zajistilo družstvo TJ Šumperk postup do ČR ve složení Kateřina Kubíčková, Adéla Pukyšová, Michaela Adamu a Barbora Studená.

Soutěž druhé ligy proběhla 1.prosince v gymnastické hale v Liberci. I přes oslabení družstva onemocněním  závodnice TJ Šumperk  Veroniky Rounové i její náhradnice z Prostějova předvedla děvčata  pěkný výkon a obsadila 7.místo z celkového počtu 18 družstev. Zadařilo se i v soutěži jednotlivkyň. Z celkového počtu 90 závodnic vynikajícím počtem bodů 46,7 obsadila Adéla Pukyšová 6.místo a hned za ní o jednu desetinu bodu vybojovala 7.místo Kateřina Kubíčková. Děvčata se tak zařadila především získaným počtem bodů mezi nejlepší  desítku žákyň a juniorek v ČR.


V soutěži mladších závodnic obsadilo v  přeboru olomouckého  kraje 3.místo družstvo ve složení   Bára Vobořilová, Eliška Švédová a Anežka Pukyšová. Závod se nejlépe podařil Báře, která v neoficiálním pořadí vybojovala stříbrnou medaili.


Děvčata ještě čeká mezinárodní závod v Bruntále, kde budou bojovat s polskými závodnicemi z Nysy o vánoční poháry -  v sobotu 15.prosince.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).