SPORT

Výsledky přeboru ČR ve sportovní gymnastice II.ligy

14. prosince 2007, 01:38, Pražáková
Šumperk - Po úspěšném stratu na přeboru olomoucké oblasti 17.listopadu v Prostějově si vítězstvím zajistilo družstvo TJ Šumperk postup do ČR ve složení Kateřina Kubíčková, Adéla Pukyšová, Michaela Adamu a Barbora Studená.

Soutěž druhé ligy proběhla 1.prosince v gymnastické hale v Liberci. I přes oslabení družstva onemocněním  závodnice TJ Šumperk  Veroniky Rounové i její náhradnice z Prostějova předvedla děvčata  pěkný výkon a obsadila 7.místo z celkového počtu 18 družstev. Zadařilo se i v soutěži jednotlivkyň. Z celkového počtu 90 závodnic vynikajícím počtem bodů 46,7 obsadila Adéla Pukyšová 6.místo a hned za ní o jednu desetinu bodu vybojovala 7.místo Kateřina Kubíčková. Děvčata se tak zařadila především získaným počtem bodů mezi nejlepší  desítku žákyň a juniorek v ČR.


V soutěži mladších závodnic obsadilo v  přeboru olomouckého  kraje 3.místo družstvo ve složení   Bára Vobořilová, Eliška Švédová a Anežka Pukyšová. Závod se nejlépe podařil Báře, která v neoficiálním pořadí vybojovala stříbrnou medaili.


Děvčata ještě čeká mezinárodní závod v Bruntále, kde budou bojovat s polskými závodnicemi z Nysy o vánoční poháry -  v sobotu 15.prosince.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).