SPORT

Výsledky letního závodu dětíFOTO

13. července 2011, 08:00, téma GYMNASTIKA, rejdakce
Výsledky letního závodu dětí Šumperk - Oddíl sportovní gymnastiky TJ Šumperk uspořádal pro děti sportovní přípravky poslední červnovou sobotu letní závod. Děti soutěžily na čtyřech nářadích, nejvyšší známky ze dvou se sečetly a určily pořadí. O medaile, diplomy a pěkné ceny přišly bojovat všechny děti. Rodičům, babičkám a všem příznivcům sportovní gymnastiky ukázaly, co se během školního roku naučily.
V kategorii nejmenších čtyřletých dětí zvítězila Barunka Švejkovská před Anežkou Nimmerrichterovou a Zuzankou Hrdinovou. 

Mladší žákyně ročníku 2004
1.Lucie Minolová 19,3 bodu
2. Zuzka Brzobohatá 19,2 bodu
3.Vendula Trojanová 18 bodů

Ročník 2003

1.Adéla Švejkovská 21 bodů
2.Veronika Hrdinová 19,2 bodu
3.Karolína Zbožínková 19,1 bodu

Ročník 2002
1.Vanesa Hobzová 20,2 bodu
2.Marie Nimmerrichterová 19 bodů
3.Natálie Hobzová 18,7 bodů

Starší žákyně
1.Iva Brzobohatá 21bodů
2.Claudie Kyseláková 19,1 bodu
3.Kristýna Vogelová 17,8 bodů

Do Šumperka přijely i zkušené závodnice z Bruntálu. Monika Jošková před Monikou Kroupovou a Terezou Navrátilovou ukázaly dětem, co všechno se mohou příští školní rok naučit.

Soutěž chlapců. Radek Minol (18 bodů) vybojoval stříbro před Jakubem Švejkovským (22 bodů), zkušeným závodníkem, který před měsícem soutěžil na oblastním přeboru jako nejmladší účastník.

 FOTOGALERIE VÝSLEDKY LETNÍHO ZÁVODU DĚTÍ
 
 
 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.