ZPRÁVY

Vyšetřování vraždy se nečekaně zadrhlo

15. října 2013, 06:19, téma VRAŽDA MEZI MOTORKÁŘI, Jaroslav Kropáč
Vyšetřování vraždy se nečekaně zadrhlo Libina - Vyšetřování bitky dvou motorkářských gangů v Libině, při které zemřel jeden muž a další dva byli zraněni, zřejmě uvízlo na mrtvém bodě. Svědčí o tom postoj kriminalistů, kteří ani po týdnu vyšetřování a desítkách výslechů nebyli schopni nikoho obvinit. Navíc velká část z účastníků motorkářského srazu odjela do zahraničí.

„V současné době vyhodnocujeme získané poznatky a zpracováváme výpovědi účastníků akce,“ uvedla mluvčí krajské policie Marie Štrbáková. Podle posledních informací komplikuje vyšetřování především mlčení motorkářů, kteří v rámci svých gangů jméno střelce nechtějí prozradit. Okolnosti případu policie dál tají, potvrdila pouze informace o tom, že po řeži zůstaly v Libině poházené basebalové pálky, obušky, tyče a pistole. Týdnu na severu se podařilo zjistit, že dům, ve kterém k události došlo, patří muži z Kolšova. Zda jej motorkářům pronajal, a nebo se srazu také sám účastnil, zatím není jasné.


Postřelený motorkář zemřel až v Uničově

Redakci se podařilo zajistit svědectví lidí, podle nichž postřelený motorkář nezemřel v Libině, ale svým zraněním podlehl asi deset kilometrů od obce. „Pravděpodobně se toho chlapa snažili sami narychlo převézt do nemocnice. Zastavili u benzínky v Uničově, kam pak přijela záchranka. Ještě předtím se ho někteří lidi pokoušeli oživit umělým dýcháním, ale to se nepodvedlo ani záchranářům,“ uvedl s případem dobře obeznámený zdroj. Další dva střelbou zranění motorkáři jsou mimo ohrožení života. Policie na případ uvalila částečné informační embargo. O detailech zásahu nesmí mluvit ani záchranáři.


Foto: jak
Dům, který slouží jako regionální sídlo motorkářského gangu Outlaws, před nedávnem koupil muž z Kolšova.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 17.10.2013 05:04
Titulek: Bez titulku
Autor: Všeználek
257
175
Muž z Kolšova to nekoupil až tak nedávno, ale už minimálně před rokem a půl. A od samého začátku prohlašoval, že tam hodlá zřídit motorkářskou klubovnu.
Reagovat
Datum: 17.10.2013 07:22
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jimbo
263
181
Co chces po reji? Neumi upravit ani fotku, aby nemela 1,2 MB. Profesinalita na okresni urovni.
Reagovat