SPORT

Vychlazená 11° vede ŠFL

13. listopadu 2011, 20:12, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - V 8. kole šumperské florbalové ligy se do čela tabulky překvapivě vyhoupla Vychlazená 11.
 Jako první se však spolu utkali Párci za dolar a Spádová legie. Párci otočili nepříznivě se vyvíjející zápas ve druhém poločase, kdy stáhli manko 2:4 a nakonec triumfovali 7:6.

Párci za dolar - Spádová legie  7:6

Icemani proti Big heďákům nezaváhali. Nováčka ligy smetli 10:1 a připsali si povinné tři body, k nimž nejvíce dopomohl Gruntorád hattrickem.

Icemani - Big heďáci  10:1

Metelesku blesku si v dalším zápase poradilo s King Size. Hráči ve vězeňských dresech zaslouženě zvítězili nad týmem, který letos není tak nebezpečný jako loni, a to dokonce exhibičním výsledkem 13:4.

Metelesku blesku - King Size  13:4

Doposud vedoucí Včelky Medulky se poté utkaly s Lazy Swines. Proti Sviním to nemá nikdo lehké a přesvědčili se o tom i florbalisté v růžovém. Konečný výsledek 3:3 znamenal šanci pro Jedenáctku jít před Medulky na první místo.

Včelky Medulky - Lazy Swines  3:3

Vychlazená 11 to však proti Bílému baletu neměla snadné. Tradičně houževnatý soupeř kousal do posledních vteřin, ale Jedenáctka nakonec slavila vítězství 4:3 a posunula se na vedoucí pozici ŠFL.

Vychlazená 11 - Bílý balet  4:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).