SPORT

Vychlazená 11° vede ŠFL

13. listopadu 2011, 20:12, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - V 8. kole šumperské florbalové ligy se do čela tabulky překvapivě vyhoupla Vychlazená 11.
 Jako první se však spolu utkali Párci za dolar a Spádová legie. Párci otočili nepříznivě se vyvíjející zápas ve druhém poločase, kdy stáhli manko 2:4 a nakonec triumfovali 7:6.

Párci za dolar - Spádová legie  7:6

Icemani proti Big heďákům nezaváhali. Nováčka ligy smetli 10:1 a připsali si povinné tři body, k nimž nejvíce dopomohl Gruntorád hattrickem.

Icemani - Big heďáci  10:1

Metelesku blesku si v dalším zápase poradilo s King Size. Hráči ve vězeňských dresech zaslouženě zvítězili nad týmem, který letos není tak nebezpečný jako loni, a to dokonce exhibičním výsledkem 13:4.

Metelesku blesku - King Size  13:4

Doposud vedoucí Včelky Medulky se poté utkaly s Lazy Swines. Proti Sviním to nemá nikdo lehké a přesvědčili se o tom i florbalisté v růžovém. Konečný výsledek 3:3 znamenal šanci pro Jedenáctku jít před Medulky na první místo.

Včelky Medulky - Lazy Swines  3:3

Vychlazená 11 to však proti Bílému baletu neměla snadné. Tradičně houževnatý soupeř kousal do posledních vteřin, ale Jedenáctka nakonec slavila vítězství 4:3 a posunula se na vedoucí pozici ŠFL.

Vychlazená 11 - Bílý balet  4:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

CD FLEKSIBLE ZADARMO


Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Soutěžní otázka:

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).