ZPRÁVY

Vstupenky do Retra můžete zakoupit přímo v kině

14. listopadu 2012, 14:06, rejdakce
Vstupenky do Retra můžete zakoupit přímo v kině Zábřeh – Nově otevřeného prodejního místa ve foyer kina Retro mohou od soboty 1. prosince využít tamější divačky a diváci k nákupu lístků. Mohou tak pořídit vstupenky a využít služeb šatny na jednom místě. Celkový počet prodejních míst se tak rozšířil na sedm.
„Vstupenky se budou prodávat přímo ve foyer kina, a to vždy půl hodiny před představením. Naší snahou je vyjít maximálně vstříc těm návštěvníkům kina, kteří si nechtějí kupovat vstupenky v kavárenském prostředí. Po dobu prodeje vstupenek ve vestibulu bude prodej vstupenek v kavárně na půlhodinu pozastaven,“ upřesnila vedoucí kina Věra Smrčková.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).