ZPRÁVY

Vstupenky do Retra můžete zakoupit přímo v kině

14. listopadu 2012, 14:06, rejdakce
Vstupenky do Retra můžete zakoupit přímo v kině Zábřeh – Nově otevřeného prodejního místa ve foyer kina Retro mohou od soboty 1. prosince využít tamější divačky a diváci k nákupu lístků. Mohou tak pořídit vstupenky a využít služeb šatny na jednom místě. Celkový počet prodejních míst se tak rozšířil na sedm.
„Vstupenky se budou prodávat přímo ve foyer kina, a to vždy půl hodiny před představením. Naší snahou je vyjít maximálně vstříc těm návštěvníkům kina, kteří si nechtějí kupovat vstupenky v kavárenském prostředí. Po dobu prodeje vstupenek ve vestibulu bude prodej vstupenek v kavárně na půlhodinu pozastaven,“ upřesnila vedoucí kina Věra Smrčková.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).