ZPRÁVY

Vstupenky do Retra můžete zakoupit přímo v kině

14. listopadu 2012, 14:06, rejdakce
Vstupenky do Retra můžete zakoupit přímo v kině Zábřeh – Nově otevřeného prodejního místa ve foyer kina Retro mohou od soboty 1. prosince využít tamější divačky a diváci k nákupu lístků. Mohou tak pořídit vstupenky a využít služeb šatny na jednom místě. Celkový počet prodejních míst se tak rozšířil na sedm.
„Vstupenky se budou prodávat přímo ve foyer kina, a to vždy půl hodiny před představením. Naší snahou je vyjít maximálně vstříc těm návštěvníkům kina, kteří si nechtějí kupovat vstupenky v kavárenském prostředí. Po dobu prodeje vstupenek ve vestibulu bude prodej vstupenek v kavárně na půlhodinu pozastaven,“ upřesnila vedoucí kina Věra Smrčková.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.