SPORT

Vítkovický pohár 2010

15. listopadu 2010, 00:00, téma GYMNASTIKA, rejdakce
Vítkovický pohár 2010 Ostrava - Letošní ročník Vítkovického poháru ve sportovní gymnastice, jehož pořadatelem je Gymnastický klub Vítkovice, měl velmi silné obsazení.
Jednak se jedná o jeden ze série závodů Českého poháru, jednak, a to hlavně, v kategoriích kadetky a juniorky se bojovalo o účast na Cefta Cupu, což je mezinárodní závod olympijských nadějí. Gymnastický klub Šumperk vyslal do Ostravy své zástupkyně ve všech kategoriích. Tradičně nejvíce jmen obsahovala startovní listina žákyň. Zde se šumperské závodnici Marii Nevrklové podařilo vybojovat bronzovou medaili. Pomyslnou bramborovou medaili získala Adéla Měrková, 9. místo obsadila Bára Fricová a hned za 1. desítkou skončila Vendula Měrková na místě 11. Mezi kadetkami předvedla své sestavy Tereza Vařeková a obsadila10. místo.
 

V juniorské kategorii se objevila současná špička ČR. Je potěšující, že Viktorie Harásková se dokázala v této konkurenci prosadit a ve výsledkové listině společné pro ženy a juniorky obsadila krásné 6. místo. Mezi juniorkami byla neoficiálně 3., což jí zajistilo nominaci do juniorského reprezentačního družstva A pro závod Cefta Cup.

Bohužel se Viktorka v tréninku před závodem zranila a své kolegyně z reprezentačního družstva mohla povzbuzovat pouze z hlediště liberecké TIP Sport arény. Tak snad to vyjde příště!
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.