SPORT

Vítězství Šumperka i Losin

25. srpna 2008, 11:17, simi
Třetí kolo měla o víkendu na programu divize E, tudíž měli napilno fotbalisté Šumperku i Velkých Losin.
Po chvíli, kdy se Albrechtice dostaly do čela divize díky dohrávce s Porubou, získal vedení v divizi E opět Šumperk a to díky lépe zvládnutému vzájemnému duelu. Šumperský kádr před utkáním na horké půdě v Albrechticích opět připomínal lazaret. Do zápasu nenastoupili z různých důvodů Strnad, Novák, Křepelka ani kapitán Hecl. Hosté se přesto dostali už v 21. minutě do vedení zásluhou Sitty. Po inkasované brance se hráči Albrechtic snažili o vyrovnání, ale vážnější šanci si po celý zápas nevytvořili, a tak se šumperští fotbalisté mohli radovat z výhry 1:0 a vrátili se na první pozici v divizní tabulce.

Město Albrechtice - FK SAN-JV Šumperk 0:1

Stejně dobře jako Šumperk si vedli i fotbalisté Velkých Losin. Na jejich hřiště zavítal celek z Poruby, který měl co napravovat. V předchozím duelu s Albrechticemi dostal ostravský tým naloženo 4:0. Losiny, podobně jako Albrechtice, pokořily porubskou obranu čtyřikrát. Čtyři přesné hlavičky ze standardních situací znamenaly vítězství 5:2. Velké Losiny se tím pádem dostaly do těsného závěsu za vedoucí Šumperk.

Velké Losiny - Poruba 5:2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Reagovat na příspěvek:
Datum: 27.8.2008 16:04
Titulek: gól
Autor: Mareš-Bureš
Losiny vyhráli 5 : 2, nikoliv 4 : 2. Nástup FK SAN-JV Šumperk do soutěže je hlavně pro šumperské fanoušky fotbalu, nádherný. Snad to ještě nějaký čas vydrží.
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

NA DIVADLO ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na představení zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo hraje v šumperské inscenaci Ďábel proti bohu postavu Bobliga?

A) Petr Král
B) Petr Komínek
C) Petr

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 20. prosince, vyhráli Jiří Motyka z Hrabenova, Katina Korbarová z Rapotína a Iva Mikešková z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko Šumperk.