Vítězství gymnastek TJ Šumperk v Českých Budějovicích

7. ledna 2009, 05:18, Jana Pražáková
Šumperk - Druhou víkendovou sobotu vybojovalo družstvo děvčat sportovní gymnastiky putovní pohár Petra Kouby. Zákeřná nemoc ukončila před sedmi lety život trenéra sportovní gymnastiky, zakladatele oddílu a tréninkového střediska mládeže v Českých Budějovicích.
Děvčata závodila v silném složení a zvítězila nejen jako družstvo velkým počtem bodů, ale podařilo se vyhrát svou kategorii i Báře Vobořilové v soutěži mladších žákyň a Adéle Pukyšové v soutěži juniorek.

Silnou oporou byla Veronika Rounová, která zastoupila zraněnou Katku Kubíčkovou a pomohla k získání poháru pátým místem v celkovém pořadí starších žákyň. Eliška Švédová bojovala v kategorii nejmladších, neboť své deváté narozeniny slaví až pod stromečkem a skončila druhá.

Družstvo děvčat TJ Šumperk SG v Českých Budějovicích.

Překvapením bylo třetí místo žákyňky Anežky Pukyšové , která překonala dlouhodobé onemocnění a všechno dohnala poctivou přípravou. Odměnou pro děvčata bylo večerní vánoční bruslení na ploše budějovického náměstí, které bylo slavnostně osvětlené za zimního úplňku měsíce. Děvčata měla radost z vítězství a také možnost poznat jihočeskou metropoli ve své vánoční kráse.

3. Karolína Zachová SG Pelhřimov 23,14

Hrajte s REJEM o pět vstupenek na společný koncert kapel UDG, O5 a RADEČEK a písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v pátek 1. prosince v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Jak se jmenuje společné turné UDG, O5 a Radeček a Pokáče?

A) Kamarádi tour
B) Rivalové tour
C) Parťáci na turné

Vstupenku na nový film MILADA, který promítá kino OKO v Šumperku 27. listopadu, vyhráli Šárka Siblová ze Šumperka, Vilma Sadilová z Libiny a Renda Šmíd z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina.