SPORT

Vítězné na shledanou, futsalisté se loučili výhrou

12. března 2014, 09:00, téma FUTSAL, Petr Fišer
Vítězné na shledanou, futsalisté se loučili výhrou Šumperk - Futsalisté Šumperka se loučili s domácím prostředím. Před vlastním publikem si v letošní sezoně druhé ligy zahráli naposledy. Nejvěrnějším fanouškům poslali vítězný pozdrav. I když to nebyla žádná pastva pro oči, hlavní zápasový cíl se splnit podařilo.
ŠUMPERK - PARDUBICE 7:4 (5:1)

Hostitelé potřebovali v komorním prostředí s poloprázdným hledištěm dlouhých třináct minut na to, aby se proti sotva průměrným Pardubicím prosadili gólově. Do té doby pálili výhradně slepými náboji. A co bylo ještě horší, po rychlém brejku do otevřené obrany sami prohrávali.

Jak se ale později ukázalo, jednoduše hrající soupeř přecenil své síly a zjevně přepálil začátek. Od vyrovnání Martina Macka, kterého našel nahrávač večera Gruntorád, přestal stíhat. Šumperk během pěti minut nastřílel pět branek za sebou!

První slovo mu patřilo i ve druhém dějství. Ondřej Málko navázal na individuální akci z konce zahajovací periody a pohotovým způsobem zkompletoval hattrick.

I když o to nikdo nestál, jeho přesný zásah uvrhl celý tým do několikaminutového spánku. Vyklizení herního pole nezůstalo bez odezvy. Východočeši toho patřičně využili a třikrát v řadě skórovali. Naposledy z desetimetrového kopu.

Žádné drama se ovšem nekonalo. Po ukázkové souhře s Robertem Ruprichem ho nekompromisně odmítl David Šimák.

BRANKY: 13. Macek, 15. a 17. Šinogl, 16., 18. a 26. O. Málko, 37. D. Šimák - 4. a 27. J. Tesař, 26. Hahn, 36. Chvála.
DELTA REAL: R. Netopil (21. Šuk) - Macek, O. Málko, M. Gruntorád, D. Šimák, Šinogl, R. Ruprich, Žalman.

POSLEDNÍ ZÁPAS

18. KOLO - 14. března: 20.30 Volfířov - Šumperk (SH Třešť).


Foto: Petr Fišer
Martin Gruntorád si k dvaatřicátým narozeninám nadělil dárek v podobě očekávaného vítězství nad Pardubicemi. Podílel se na něm čtyřmi gólovými asistencemi.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).