SPORT

Vítězná série pokračuje

22. února 2012, 19:11, téma BASKETBAL, rejdakce
Vítězná série pokračuje Šumperk - Již druhé vítězné utkání v řadě si připsaly dorostenky v kategorii žen oblastního přeboru Olomouckého a Moravskoslezského kraje.


"Musím konstatovat, že naše dorostenky se již v soutěži otrkaly a jejich hra se viditelně zlepšila. Porazit ostřílené hráčky z Olomouce na jejich palubovce je příjemným překvapením, podloženým dobrou obranou a úspěšným útokem. V prvním utkání, které sehrály na podzim 2011 v Šumperku, naše děvčata prohrála o 20 bodů a za tři měsíce nato jim porážku vrátila, což svědčí o vzestupné výkonnosti. Na utkání odjelo 8 hráček. Všechny do utkání nastoupily a každá z nich odvedla kvalitní kolektivní výkon. Největšími tahouny na rozehrávce byly Renča Kohoutová, která odehrála celé utkání bez střídání, a Markéta Volková. Hlavní zásluhu na vítězství musíme připsat našim podkošovým hráčkám Vendulce Hejlové a Zuzce Vavříkové, které úspěšně bodovaly a v obraně pokryly nebezpečné domácí pivotmanky. Petra Leštinská nás podržela dobrou střelbou ze středních vzdáleností v důležitých okamžicích, kdy se domácí nadechovaly utkání otočit," komentoval utkání trenér.

 

V sobotu 3.3.2012 se ve 14,00 v hale na Tyršově stadionu odehraje oddílové derby mezi ženami Šumperk „A“ a dorostenkami Šumperk „B“.
 

Oblastní přebor – společná soutěž žen a dorostenek

Pátek 17.2.2012

SK UP Olomouc „B“ : TJ Šumperk „B“

55 : 63Výsledek po čtvrtinách: 13:16,28:29, 42:48
Střelci: Kohoutová Renáta 19 ( TH 5/4 a 1 x za 3), Hejlová Vendula 14, Vavříková Zuzana 10, Volková Markéta 7 ( TH 2/1), Leštinská Petra 6 (TH 2/1 a 1 x za 3), Bubeníková Barbora 4, Brokešová Michaela 3 ( TH 2/1)
Trestné hody: 11/7 t.j. 64 %


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).