ZPRÁVY

Vinný šenk U Mikeše - Představuje své prodejny

24. září 2014, 00:00, redakce, placená reklama
Vinný šenk U Mikeše - Představuje své prodejny V Šumperku nás najdete na třech místech. Na ulici Dr. Beneše 16 ( naproti kojeneckému ústavu ), dále na Kozinově ulici č. 1 ( pěší zóna - bývalá prodejna T-mobile) a Nerudova 18. Našim zákazníkům nabízíme velký výběr sudových vín, převážně od moravských vinařů. Jsme zaměřeni na zboží vyšší kvality. Neznamená to, ale dražší. Naší zákazníci se nemusí bát vyšších cen.

Na trhu jsme již 14 let a spolupracujeme opravdu s nejlepšími vinaři. Vinařství Mádl – Vinařství roku 2011. Vinařství Skoupil – Vinař roku 2008. Vinařství Valihrach – Vinař roku 2009, 2010, 2013, Vinařství roku 2010. Vinařství Volařík – Vinař rok 2011, 2014.

Z širokého sortimentu Vám pomůže vybrat to správné víno zkušený personál. Ve vinotéce na Nerudově ulici mohou naši zákazníci posedět v příjemném prostředí. K sezení padesát míst, studená kuchyně, obložené mísy. Víno skladujeme v klimatizovaných skladech, takže k zákazníkovi se dostane v ideální teplotě. V tomto prostředí může být skladované víno jen minimálně chemicky ošetřené. Proto Vás z našeho vína hlava bolet nebude.

Rozšířený popis činnosti:
Prodej sudového a lahvového vína. Prodejny nabízí sortiment kvalitních vín, především od moravských vinařů.

Na ulici Dr. E. Beneše 16 je pouze prodejna bez možnosti posezení.


Vinotéka na ulici Kozinova 1.

  • Rozšířený výběr kvalitních láhvových vín od Vinařů, kteří získali ocenění Vinař roku ( Mádl, Volařík,Valihrach,Skoupil)
  • Prodejna bez možnosti posezení


Vinotéka na ulici Nerudova 18.
 

  • Sortiment rozšířen o prodej špičkové čerstvé kávy a sypaných čajů.
  • Možnost příjemného posezení s krbem. Počet míst k sezení – cca 40.
  • Studená kuchyně ( široký sortiment sýrů a uzenin).
  • Pro větší společnost je nutné objednat místo a občerstvení den dopředu.
  • Produkty jsou vysoké kvality. Dodávají nám místní farmáři.

Kontakt:

mobil: 603 167 858
web: www.vinnysenkumikese.cz, Facebook: Vinný šenk U Mikeše
eshop: vino-mikes.cz
e-mail: Info@vino-mikes.cz


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.