KULTURA

Vila Doris otvírá klub deskových her

22. února 2009, 13:39, Vratislav Šula
Vila Doris otvírá klub deskových her Šumperk - Čtvrtek a pátek z jarního prázdninového týdne byl na Vile Doris věnován deskovým a strategickým hrám. Kdo přišel, měl možnost zahrát si hry jako Abalone, Reversi, Quoridor, Balanx, Blokus či Quixo. Pokud se navíc dostavil ve vhodnou chvíli, mohl se zapojit také do strategických her, které jsou časově (i co se týče pravidel) náročnější, protože jedna „partie“ může trvat i několik hodin.
Tyto hry jsou velice oblíbené, což potvrzuje stálá základna jejich fanoušků, ale taky drahé. Proto velmi mile překvapila jedna účastnice, která přišla s po domácku vyrobenou hrou Osadníci z Katanu. Takto vyrobenou hrou totiž ušetřila několik set korun z rodinného rozpočtu. Podklady pro výrobu našla totiž na Internetu.
 

Mezi strategické hry, které se hrály, patří i Doba kamenná a Carcassonne. Díky jiným dvěma účastníkům si navíc mohli příchozí zahrát i hru Risk a Pylos, které nemá Vila Doris, alespoň zatím, k dispozici. Velký zájem přivedl pracovníky Vily Doris k nápadu vytvořit Klub deskových her, který bude mít svou premiéru 26.2.2009.
 

Všichni zájemci mohou tento klub navštívit poprvé 26.2.2009 v době od 14:00 do 16:00 hod. Tento klub se bude scházet každých čtrnáct dní až do konce května.

Od 5.3. bude vstup zpoplatněn 10,-Kč.
 
Jsou zváni všichni, kteří se chtějí pobavit a příjemně strávit čas.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.