ZPRAVODAJSTVÍ

Větví málem ubil člověka. Motivem byla nesplacená půjčka 

8. května 2018, 11:00, Jaroslav Kropáč
Šumperk – Hned ze tří trestných činů policisté obvinili sedmadvacetiletého muže ze Šumperska, který měl surově napadnout svého o osm let staršího známého. Oběť skončila v nemocnici a násilník za mřížemi. K události došlo 28. dubna v prostorách vlakového nádraží. 

 „Agresivní mladík posilněný alkoholem měl nejprve v prostoru nástupiště uchopit svého známého a hlavou mu udeřit o konstrukci krytého přístřešku. Poté ho měl vyzvat, aby jej následoval do přilehlého bývalého drážního domku, kde ve svém fyzickém útoku pokračoval,“ uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. 
Počínání násilníka bylo mimořádně brutální. Bezbrannou oběť tloukl pěstmi do těla i do hlavy, na stejná místa směroval také kopy a údery tvrdou dřevěnou větví.  
Ze spárů útočníka se pětatřicetiletému muži podařilo uniknout až poté, co se vymluvil na „neodkladnou potřebu“, z místa činu utekl a o pomoc požádal kolemjdoucí. 
Policie násilníka podezřívá z trestného činu výtržnictví, vyhrožování a těžké ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. Hrozí mu deset let vězení. Motivem útoku byla údajně nesplacená půjčka. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 8.5.2018 12:53
Titulek: Bez titulku
Autor: aNONYM
37
Kdo by dnes splácel půjčky? Vždyť ani stát to nedělá a i v době prosperity se jede na dluh. A když chce někdo své peníze zpátky, nadává se na exekutory jako na bezcitné bestie :-)))
Reagovat
Datum: 8.5.2018 19:31
Titulek: Stop
Autor: Černý Petr
44
Nikomu nepůjčujte a od nikoho si nepůjčujte! Nebudete se pak muset mlátit větví po hlavě. A nikomu nevěřte. A nebuďte tak naivní! Když nebudete moct usnout, počítejte socky a fetky po Šumperku, je jich tady jak much!
Reagovat
Datum: 14.5.2018 10:32
Titulek: pop
Autor: jan
30
Tak jsi měl vypůjčit od křečka!Ten si dělá vždy dobré zásoby na určité období!
Reagovat
Datum: 14.5.2018 15:58
Titulek: svine
Autor: cerny
kdyz svine nesplaci tak podrezat
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 krát 2 vstupenky na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele s vycházející skandinávskou hvězdou jazzového vokálu, zpěvačkou Live Foyn Friis. Jedinečný hudební recitál se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na koncert.

Soutěžní otázka:

Odkud pochází jazzová zpěvačka a skladatelka Live Foyn Friis?

A) z Finska
B) z Norska
C) z Dánska

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na setkání horolezců, dobrodruhů, turistů a milovníků extrémních sportů HOROVÁNÍ, které se uskuteční v sobotu 24. listopadu v Domě kultury Šumperk, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Martin Nedbal ze Šumperka, Lenka Kubíčková z Mohelnice, Zdenka Vojtková z Bludova a Lenka Skoumalová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.