ZPRAVODAJSTVÍ

Větví málem ubil člověka. Motivem byla nesplacená půjčka 

8. května 2018, 11:00, Jaroslav Kropáč
Šumperk – Hned ze tří trestných činů policisté obvinili sedmadvacetiletého muže ze Šumperska, který měl surově napadnout svého o osm let staršího známého. Oběť skončila v nemocnici a násilník za mřížemi. K události došlo 28. dubna v prostorách vlakového nádraží. 

 „Agresivní mladík posilněný alkoholem měl nejprve v prostoru nástupiště uchopit svého známého a hlavou mu udeřit o konstrukci krytého přístřešku. Poté ho měl vyzvat, aby jej následoval do přilehlého bývalého drážního domku, kde ve svém fyzickém útoku pokračoval,“ uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. 
Počínání násilníka bylo mimořádně brutální. Bezbrannou oběť tloukl pěstmi do těla i do hlavy, na stejná místa směroval také kopy a údery tvrdou dřevěnou větví.  
Ze spárů útočníka se pětatřicetiletému muži podařilo uniknout až poté, co se vymluvil na „neodkladnou potřebu“, z místa činu utekl a o pomoc požádal kolemjdoucí. 
Policie násilníka podezřívá z trestného činu výtržnictví, vyhrožování a těžké ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. Hrozí mu deset let vězení. Motivem útoku byla údajně nesplacená půjčka. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 8.5.2018 12:53
Titulek: Bez titulku
Autor: aNONYM
14
Kdo by dnes splácel půjčky? Vždyť ani stát to nedělá a i v době prosperity se jede na dluh. A když chce někdo své peníze zpátky, nadává se na exekutory jako na bezcitné bestie :-)))
Reagovat
Datum: 8.5.2018 19:31
Titulek: Stop
Autor: Černý Petr
25
Nikomu nepůjčujte a od nikoho si nepůjčujte! Nebudete se pak muset mlátit větví po hlavě. A nikomu nevěřte. A nebuďte tak naivní! Když nebudete moct usnout, počítejte socky a fetky po Šumperku, je jich tady jak much!
Reagovat
Datum: 14.5.2018 10:32
Titulek: pop
Autor: jan
14
Tak jsi měl vypůjčit od křečka!Ten si dělá vždy dobré zásoby na určité období!
Reagovat
Datum: 14.5.2018 15:58
Titulek: svine
Autor: cerny
kdyz svine nesplaci tak podrezat
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.