ZPRÁVY

Veteráni a móda míří do srdce Šumperka

9. června 2014, 17:56, Hana Písková
Veteráni a móda míří do srdce Šumperka Šumperk - Den zábavy a veteránů v srdci města Šumperka oživí v sobotu už podruhé náměstí u radnice. Cílem organizátorů akce je poukázat na jedinečnost místa, které ve většinu dní v roce funguje spíše jako parkoviště a ukázat šikovnost drobných živnostníků i místních uměleckých souborů. Největším tahákem budou opět automobiloví veteráni a módní přehlídky.

Den zábavy a veteránů v srdci města Šumperka začne v sobotu 14. června ve třináct hodin na náměstí Míru. „Letos zahájí naši akci slavnostní fanfáry v podání žáků Základní umělecké školy Šumperk a mažoretky. Před půl druhou se příchozí mohou těšit na atraktivní projížďku a představení veteránských vozidel. Chceme upozornit na šikovnost místních lidí a na krásu hlavního šumperského náměstí. Věřím, že za zajímavým programem sem lidé rádi dorazí,” říká hlavní organizátor akce Petr Mertl. Příznivci motorismu se mohou těšit na opravdové unikáty, představí se vozy, ve kterých jezdili ještě naši pradědové.

Inspirace pro dámy

V sobotu bude pouze část náměstí sloužit jako parkoviště pro nablýskané veterány, hlavní kulturní dění se totiž odehraje na pódiu a molu, na kterém během dne proběhne hned několik přehlídek. „Po čtrnácté hodině se návštěvníci mohou těšit na nejnovější kolekci plavek pro letošní léto, o půl páté odpoledne se představí butik VIP fashion Marcely Procházkové a na půl osmou večer je připravena velká večerní módní přehlídka spodního prádla. Překvapením budou šťastné hodinky, které Šumperané ještě nezažili,“ doplnil Mertl.


Foto: red

Vloni vyšlo počasí, pokud se zadaří i letos, očekávají pořadatelé akce rekordní účast.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 19.6.2014 11:08
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
251
Nebylo by od věci, kdyby bylo více pohledných fotografií z této akce...
Reagovat

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.