ZPRAVODAJSTVÍ

„Veselá“ lékařka nadýchala přes dvě promile

10. října 2017, 12:00, Jaroslav Kropáč
Zábřeh - „Tak co tam máš dál?,“ možná v takto veselém a neformálním duchu určovala diagnózu svých pacientů lékařka v malé obci na Zábřežsku. Lidem se však její ordinování ani trochu nelíbilo, a tak na ni zavolali policii. Přivolaná hlídka zjistila, že doktorka pracovala pod vlivem alkoholu. V dechu měla více než dvě promile. 

 „Lékařka se dechové zkoušce podrobila dobrovolně a její výsledky komentovala tak, že předchozí noc vypila blíže neurčené množství vína a tvrdého alkoholu,“ uvedla mluvčí policie Jiřina Vybíhalová. Bohužel nešlo o první případ, kdy se policisté s podroušenou lékařkou potkali. Podruhé na sebe natrefili v autě. „Silniční kontrola prověřovala stejnou ženu téhož dne ještě v dopoledních hodinách. Řidičce policisté opakovaně naměřili lehce pod dvě promile alkoholu v dechu,“ informovala policejní mluvčí. 
Pro opilou doktorku může mít její náklonnost k pití fatální následky. O řidičský průkaz už při silniční kontrole přišla, teď jí navíc hrozí, že se bude muset rozloučit i s lékařskou praxí.  Za ordinování pod vlivem alkoholu a jízdu v opilosti jí hrozí obvinění z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.  


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 11.10.2017 20:12
Titulek: Bez titulku
Autor: fajman
ožrala se proto, že musí zavést elektronické recepty. Chudáci dochtoři.
Reagovat

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).