ZPRAVODAJSTVÍ

„Veselá“ lékařka nadýchala přes dvě promile

10. října 2017, 12:00, Jaroslav Kropáč
Zábřeh - „Tak co tam máš dál?,“ možná v takto veselém a neformálním duchu určovala diagnózu svých pacientů lékařka v malé obci na Zábřežsku. Lidem se však její ordinování ani trochu nelíbilo, a tak na ni zavolali policii. Přivolaná hlídka zjistila, že doktorka pracovala pod vlivem alkoholu. V dechu měla více než dvě promile. 

 „Lékařka se dechové zkoušce podrobila dobrovolně a její výsledky komentovala tak, že předchozí noc vypila blíže neurčené množství vína a tvrdého alkoholu,“ uvedla mluvčí policie Jiřina Vybíhalová. Bohužel nešlo o první případ, kdy se policisté s podroušenou lékařkou potkali. Podruhé na sebe natrefili v autě. „Silniční kontrola prověřovala stejnou ženu téhož dne ještě v dopoledních hodinách. Řidičce policisté opakovaně naměřili lehce pod dvě promile alkoholu v dechu,“ informovala policejní mluvčí. 
Pro opilou doktorku může mít její náklonnost k pití fatální následky. O řidičský průkaz už při silniční kontrole přišla, teď jí navíc hrozí, že se bude muset rozloučit i s lékařskou praxí.  Za ordinování pod vlivem alkoholu a jízdu v opilosti jí hrozí obvinění z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.  


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 11.10.2017 20:12
Titulek: Bez titulku
Autor: fajman
102
ožrala se proto, že musí zavést elektronické recepty. Chudáci dochtoři.
Reagovat
Datum: 18.10.2017 02:01
Titulek: cuc
Autor: jan
91
Když ji chutná tak proč ne!Vždyť Ta holka je v tom nevině!
Reagovat
Datum: 18.10.2017 07:08
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: mp
92
Chytrý pane.Právě dnes doktoři neotevřou ordinace i kvůli těm eReceptům.Ne, že by je neuměli používat a novou techniku si také zakoupili.Problém je v tom,že elektronický recept má spoustu technických chyb, které ani po 4 letech připomínek nebyly odstraněny! Až budete v lednu 2018 sedět v čekárně , tak se např. v ordinaci hledá chyba, proč systém za miliony nefunguje.Dnes se v takové situaci napíše papírový recept, ale ten už nebude povolen.Např. mají všechny ty nemocné babičky kvalitní mobily?...
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na manželskou komedii MAGICKÁ HODINA s Vilmou Cibulkovou v hlavní roli. Pořad uvede Dům kultury Šumperk v úterý 25. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Kdo režíroval inscenaci Magická hodina?

A) Petr Zelenka
B) Vilma Cibulková
C) Aleš Cibulka

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Po dvou vstupenkách na galakoncert operní divy EVY URBANOVÉ, která zazpívá v doprovodu Moravského klavírního tria ve velkém sále zábřežského kulturáku v neděli 23. září, vyhráli Jiří Pospíšil z Hostic, Eva Chovancová z Rapotína a Petr Nevěřil ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kulturního domu v Zábřeze.