ZPRAVODAJSTVÍ

„Veselá“ lékařka nadýchala přes dvě promile

10. října 2017, 12:00, Jaroslav Kropáč
Zábřeh - „Tak co tam máš dál?,“ možná v takto veselém a neformálním duchu určovala diagnózu svých pacientů lékařka v malé obci na Zábřežsku. Lidem se však její ordinování ani trochu nelíbilo, a tak na ni zavolali policii. Přivolaná hlídka zjistila, že doktorka pracovala pod vlivem alkoholu. V dechu měla více než dvě promile. 

 „Lékařka se dechové zkoušce podrobila dobrovolně a její výsledky komentovala tak, že předchozí noc vypila blíže neurčené množství vína a tvrdého alkoholu,“ uvedla mluvčí policie Jiřina Vybíhalová. Bohužel nešlo o první případ, kdy se policisté s podroušenou lékařkou potkali. Podruhé na sebe natrefili v autě. „Silniční kontrola prověřovala stejnou ženu téhož dne ještě v dopoledních hodinách. Řidičce policisté opakovaně naměřili lehce pod dvě promile alkoholu v dechu,“ informovala policejní mluvčí. 
Pro opilou doktorku může mít její náklonnost k pití fatální následky. O řidičský průkaz už při silniční kontrole přišla, teď jí navíc hrozí, že se bude muset rozloučit i s lékařskou praxí.  Za ordinování pod vlivem alkoholu a jízdu v opilosti jí hrozí obvinění z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.  


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 11.10.2017 20:12
Titulek: Bez titulku
Autor: fajman
86
ožrala se proto, že musí zavést elektronické recepty. Chudáci dochtoři.
Reagovat
Datum: 18.10.2017 02:01
Titulek: cuc
Autor: jan
88
Když ji chutná tak proč ne!Vždyť Ta holka je v tom nevině!
Reagovat
Datum: 18.10.2017 07:08
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: mp
75
Chytrý pane.Právě dnes doktoři neotevřou ordinace i kvůli těm eReceptům.Ne, že by je neuměli používat a novou techniku si také zakoupili.Problém je v tom,že elektronický recept má spoustu technických chyb, které ani po 4 letech připomínek nebyly odstraněny! Až budete v lednu 2018 sedět v čekárně , tak se např. v ordinaci hledá chyba, proč systém za miliony nefunguje.Dnes se v takové situaci napíše papírový recept, ale ten už nebude povolen.Např. mají všechny ty nemocné babičky kvalitní mobily?...
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).