SPORT

Velké Losiny vydrtily Libinu a Šumperk

14. února 2012, 22:30, téma ŠACHY, rejdakce
Šachový okresní přebor Šumperk pokračoval dalšími zápasy. TJ Sokol Štíty vyloupil Stavenice, jedinou remízu udržel na první desce stavenický lídr Vojta Hanousek. ŠK Nové Losiny s přehledem přehráli Libinu A, za domácí skórovali Nejezchleba, Miko, Fabián a půlečku přidal Líbal.
  Do Velkých Losin v sobotu přijela Libina B a děly se věci… Na prvním stole Roman Klaban zvítězil po chybě Martiny Hartingerové. V zápětí na druhém stole po chybě své dcery psychicky partii nezvládl Nikola Hartinger a Petr Marek mohl začít slavit a slavil tak vehementně, že ani v kostele nezatopil a nedělní ranní mše byla asi velmi mrazivá… Vojta Žídek na páté desce zkušeně odremizoval Miroslava Lišku. Předseda oddílu Franta Baník Klézl přehrál Jaroslava Kaňoka a připsal si už desáté vítězství v soutěžích v letošní sezóně jeho bilance je 10 výher, 2 remízi a 2 prohry. Petr Viktorin dohrával poslední partii už za rozhodnutého stavu a žízeň byla silnější než touha zvítězit, tak se soupeřem podepsal smír a rychle utíkal za svými kamarády slavit na Terasu. Oslavy další výhry se protáhly až do raních hodin. V mrazivém ránu splnil svou povinnost na jedničku František Klézl a přesně o půl deváté čekal s klíči před hrací místností na oddílové kolegy z áčka, kteří v neděli v krajském přeboru vydrtili Šumperk 5.5:2.5 a přiživili šanci postupu do 2. ligy.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.