SPORT

Velké Losiny opět v akciFOTO

9. listopadu 2011, 15:35, téma ŠACHY, rejdakce
Velké Losiny opět v akci Mohelnice / Velké Losiny - Dne 5.11. se v Mohelnici uskutečnil jubilejní 25. ročník openu Mohelnice. Sjelo se 79 účastníků, z toho jeden až z Polska! V turnaji celkem suverénně zvítězil IM Vojta Plát (8/9 bodů). Z Losin se představili Jakub Vaculík, Marek Malý, Nicola Lužíková a vedoucí výpravy František Klézl.
Kubovi se turnaj velmi vydařil a s 5 a půl body skončil na pěkném 20. místě. Markovi se turnaj moc nepovedl. Kvůli prohře v posledním kole skončil na 25. místě s 5 body, ale i přesto je to pěkný výsledek. Já (Nicola Lužíková) jsem po dlouhé době uhrála na své poměry slušný výsledek a skončila taktéž s 5 body na 26. místě. V Mohelnici se nám všem líbilo, panovala zde přátelská atmosféra a to vše jen díky skvělým pořadatelům, kteří jako obvykle nezklamali a zajistili vše jak se patří.
FOTOGALERIE VELKÉ LOSINY OPĚT V AKCI
 
 
 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 13.11.2011 21:06
Titulek: Bez titulku
Autor: libor
92
138
Dalsi peknej vysledek losinskych sachystu,jen tak dale!!! Nicole gratuluji k dalsimu peknymu vystoupeni a titulu nejlepsi zeny v rapid sachu v okrese Sumperk! A mimochodem pred par tydny se Nicola Luzikova ve svych 15-ti letech stala prebornici okresu SUMPERK v sachu mezi muzi.Panove co vy na to!!!!!


Reagovat
Datum: 13.11.2011 21:46
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: aNONYM
101
A co jako? Proč by v něčem nemohla holka porážet chlapy? Vy pořád žijete v katolické morálce, kde žena je podřadný tvor...
Reagovat
Datum: 14.11.2011 20:18
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: libor
80
Muj komentar nebyl namiren proti zenam! jen jsem chtel zduraznit vyjimecnost tohoto vysledku,protoze Nikca je v historii prvni zenou nebo divkou,ktera se stala prebornici okresu mezi muzi!!! V techto dnech Nicola bojuje na MCR juniorek v Pribyslavi a pokud skonci do 8 mista bude hrat na Mistrovstvi Evropy v Praze!!!! Drzim palce nasi talentovane sachystce.
Reagovat
Datum: 14.11.2011 00:42
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Tom
154
Co bysme na to? Já bych proti takové kočce taky nic neuhrál. To se jeden může těžko soustředit na figurky, když má před sebou takovou figuru;-)
Mimochodem si povšimněte, jak trefnou získala za své umístění cenu:-D
Reagovat
Datum: 14.11.2011 18:35
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Bury
78
A mimo jiné si velice dobře vede Nicola v Krajském přeboru Olomouckého kraje, kde má bilanci 2,5 bodů ze 3. Jen tak dál.:)
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).