SPORT

Velké Losiny opět v akciFOTO

9. listopadu 2011, 15:35, téma ŠACHY, rejdakce
Velké Losiny opět v akci Mohelnice / Velké Losiny - Dne 5.11. se v Mohelnici uskutečnil jubilejní 25. ročník openu Mohelnice. Sjelo se 79 účastníků, z toho jeden až z Polska! V turnaji celkem suverénně zvítězil IM Vojta Plát (8/9 bodů). Z Losin se představili Jakub Vaculík, Marek Malý, Nicola Lužíková a vedoucí výpravy František Klézl.
Kubovi se turnaj velmi vydařil a s 5 a půl body skončil na pěkném 20. místě. Markovi se turnaj moc nepovedl. Kvůli prohře v posledním kole skončil na 25. místě s 5 body, ale i přesto je to pěkný výsledek. Já (Nicola Lužíková) jsem po dlouhé době uhrála na své poměry slušný výsledek a skončila taktéž s 5 body na 26. místě. V Mohelnici se nám všem líbilo, panovala zde přátelská atmosféra a to vše jen díky skvělým pořadatelům, kteří jako obvykle nezklamali a zajistili vše jak se patří.
FOTOGALERIE VELKÉ LOSINY OPĚT V AKCI
 
 
 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 13.11.2011 21:06
Titulek: Bez titulku
Autor: libor
82
119
Dalsi peknej vysledek losinskych sachystu,jen tak dale!!! Nicole gratuluji k dalsimu peknymu vystoupeni a titulu nejlepsi zeny v rapid sachu v okrese Sumperk! A mimochodem pred par tydny se Nicola Luzikova ve svych 15-ti letech stala prebornici okresu SUMPERK v sachu mezi muzi.Panove co vy na to!!!!!


Reagovat
Datum: 13.11.2011 21:46
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: aNONYM
91
A co jako? Proč by v něčem nemohla holka porážet chlapy? Vy pořád žijete v katolické morálce, kde žena je podřadný tvor...
Reagovat
Datum: 14.11.2011 20:18
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: libor
67
Muj komentar nebyl namiren proti zenam! jen jsem chtel zduraznit vyjimecnost tohoto vysledku,protoze Nikca je v historii prvni zenou nebo divkou,ktera se stala prebornici okresu mezi muzi!!! V techto dnech Nicola bojuje na MCR juniorek v Pribyslavi a pokud skonci do 8 mista bude hrat na Mistrovstvi Evropy v Praze!!!! Drzim palce nasi talentovane sachystce.
Reagovat
Datum: 14.11.2011 00:42
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Tom
144
Co bysme na to? Já bych proti takové kočce taky nic neuhrál. To se jeden může těžko soustředit na figurky, když má před sebou takovou figuru;-)
Mimochodem si povšimněte, jak trefnou získala za své umístění cenu:-D
Reagovat
Datum: 14.11.2011 18:35
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Bury
66
A mimo jiné si velice dobře vede Nicola v Krajském přeboru Olomouckého kraje, kde má bilanci 2,5 bodů ze 3. Jen tak dál.:)
Reagovat