SPORT

Ve Zlíně padly plavecké rekordy

29. prosince 2013, 18:47, téma PLAVÁNÍ, redakce
Ve Zlíně padly plavecké rekordy Zlín - Jubilejní 50. ročník Vánoční ceny Zlína v plavání, který se uskutečníl 21. a 22. prosince byl zároveň posledním 10. kolem Českého poháru v plavání 2013. Soutěže se zúčastnila většina plavců, kteří reprezentovali Českou republiku na Mistrovství Evropy v dánském Herningu.

Závodníci ze Zábřeha přijeli bojovat se silnými soupeři a také kvalitními rekordy. Dva zábřežské rekordy staršího dorostu se na 25metrovém bazéně ve Zlíně podařilo překonat Romanu Křupkovi (1996) na 100 m motýlek (1:03,72) a 50 m motýlek (28,31). Absolutní zábřežský rekord na 400 m polohový závod překonal Petr Horvát (1994) výkonem 5:03,47. Eliška Šípová (2001) dosáhla nejlepšího umístění na 200 m prsa. Výkonem 3:24,27 obsadila 19. místo.

Kolektiv trenérů Plaveckého klubu Zábřeh děkuje všem za podporu sportovní činnosti a přeje všem příjemné prožití vánočních svátků, hodně zdraví a nejen sportovních úspěchů v roce 2014.Foto: archiv PK Zábřeh
Roman Křupka (na snímku) překonal ve Zlíně hned dva rekordy.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).