SPORT

Ve vyhroceném futsalovém šlágru padaly nejen góly, ale i červené karty

9. prosince 2015, 13:00, téma FUTSAL, Petr Fišer
Ve vyhroceném futsalovém šlágru padaly nejen góly, ale i červené karty Šumperk - Větší dávka emocí než obvykle pulzovala v nedělním šlágru Futsalové ligy Šumperka. Ve vyhroceném utkání Hoky s Kamionem padaly nejen góly, ale i červené karty. Vyloučena byla trojice hříšníků!

 Hoka nastupovala do očekávaného utkání povzbuzena předchozím vítězstvím nad K. K. Clubem, jenž se až do vzájemného souboje mohl chlubit stoprocentní bilancí. Ze dvou zápasů vytěžil šest bodů. Na partu zkušených pardálů si ale nepřišel a musel se smířit s premiérovou porážkou.
Konečný a spol. si věřili také na Kamion. Jenže i oni poprvé narazili. Mezi nejzaměstnanější muže celého střetnutí patřil hlavní rozhodčí, který vytáhl ze speciální kapsičky šest karet. Hned tři byly červené barvy. Miroslav Skýva a Marek Smrž se pakovali předčasně ze scény kvůli strčení do protihráče, Ondřej Málko za dva „žluté“ fauly. Málko si odsedí jeden, Skýva dva a Smrž dokonce tři zápasy.
Do čela průběžné tabulky se vyšvihl právě Kamion. Dopomohla mu k tomu demolice, díky níž smetl z palubovky nevýrazné Buldoky. Ti ani zdaleka nenavázali na dobrý výkon proti Strážcům vesmíru, kterým nastříleli šest gólů.

VÝSLEDKY

K. K. CLUB – HOKA ŠUMPERK 2:3 (0:1). J. Uvízl, L. Kováč – O. Málko 2, L. Tomaj.
K. K. CLUB – ZÁVODNÍ ČESKÁ VES 2:1 (1:1). Olejník, L. Kováč – Obšil.
HOKA ŠUMPERK – BCM KAMION 2:4 (1:0). Křepský, Konečný – Nýdecký 2, Rattay 2.
BULDOCI ŠUMPERK – STRÁŽCI VESMÍRU 6:4 (3:1). M. Podhorný ml. 3, Šabršula, M. Rýznar, M. Podhorný st. – Šinogl, Tejkl, Kotzmann, Vicenec.
BCM KAMION – BULDOCI ŠUMPERK 7:1 (2:0). F. Navrátil 3, Nýdecký, Rattay, D. Jurka, Holomek – M. Podhorný st.
STRÁŽCI VESMÍRU – LÁZNĚ VELKÉ LOSINY 2:3 (0:2). Vicenec, M. Gargulák – Diviš 2, Březina.


DALŠÍ PROGRAM

NEDĚLE 13. PROSINCE (SH na gymnáziu): 10.00 Strážci – Hoka, 10.50 Strážci – Česká Ves, 11.40 Hoka – Lázně, 12.30 BCM Kamion – Česká Ves, 13.20 Lázně – Buldoci, 14.10 K. K. Club – BCM Kamion.


Foto: Petr Fišer
V regionální soutěži hraje řada známých tváří. Jednou z nich je bývalý prvoligový fotbalista i futsalista Zdeněk Opravil. Tvořivá myslivna potí krev za šumperskou Hoku.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).