ZPRAVODAJSTVÍ

Ve Vikýřovicích hořela chatka, ve které spal muž

22. prosince 2018, 07:00, redakce
Ve Vikýřovicích hořela chatka, ve které spal muž Vikýřovice – Čtyři jednotky z řad profesionálních a dobrovolných hasičů zasahovaly v pátek 21. prosince ve Vikýřovicích na Šumpersku. Oznámení o požáru chatky o velikosti 4 krát 3 metry převzala linka tísňové pomoci tři minuty před osmou hodinou ranní.

K místu vyrazili profesionální hasiči z požární stanice Šumperk a současně jednotky dobrovolných hasičů z  Petrova nad Desnou, Rapotína a Velkých Losin. Požár se jim podařilo velmi rychle lokalizovat. Došlo k menšímu plamennému zahoření mezi stropy v dřevěné chatě. Naštěstí se vše obešlo bez zranění. Obrovské štěstí měl v té době v chatě spící majitel, kolega z práce jej v čas probudil a přivolal pomoc hasičů. Příčina vzniku požáru bude s největší pravděpodobností od komínového tělesa, majitel škody po požáru prozatím přesně nevyčíslil.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 23.12.2018 09:50
Titulek: Bez titulku
Autor: aNONYM
Já bych si teda do hořící chatky nelehl.
Reagovat
Datum: 23.12.2018 11:23
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: jan
13
To nevadí Anonyme-někdo by Tě třeba zalehl!
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na narozeninový koncert svébytné a originální DYING PASSION. Umí být náladoví, zahrát na city či se opřít do strun; současně jsou však hraví a uvolnění. V H-clubu na Rooseveltově ulici v Šumperku to předvedou v pátek 29. března a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kteří půjdou na koncert zadarmo, vyrozumíme sms v den konání koncertu.

Soutěžní otázka:

Kolik řadových desek vydala šumperská skupina Dying Passion a jak se jmenuje ta poslední.

a) 8 alb, Black Threads
b) 9 alb, Transient
c) 7 alb, Amplify

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na premiéru hry Mandragora v podání Divadla Václav, o které jsme soutěžili minule, vyhráli Marcela Haramiová ze Šumperka, Alice Kaplová ze Zábřeha a Marie Navrátilová z Mohelnice. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.