ZPRAVODAJSTVÍ

Ve Vikýřovicích hořela chatka, ve které spal muž

22. prosince 2018, 07:00, redakce
Ve Vikýřovicích hořela chatka, ve které spal muž Vikýřovice – Čtyři jednotky z řad profesionálních a dobrovolných hasičů zasahovaly v pátek 21. prosince ve Vikýřovicích na Šumpersku. Oznámení o požáru chatky o velikosti 4 krát 3 metry převzala linka tísňové pomoci tři minuty před osmou hodinou ranní.

K místu vyrazili profesionální hasiči z požární stanice Šumperk a současně jednotky dobrovolných hasičů z  Petrova nad Desnou, Rapotína a Velkých Losin. Požár se jim podařilo velmi rychle lokalizovat. Došlo k menšímu plamennému zahoření mezi stropy v dřevěné chatě. Naštěstí se vše obešlo bez zranění. Obrovské štěstí měl v té době v chatě spící majitel, kolega z práce jej v čas probudil a přivolal pomoc hasičů. Příčina vzniku požáru bude s největší pravděpodobností od komínového tělesa, majitel škody po požáru prozatím přesně nevyčíslil.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 23.12.2018 09:50
Titulek: Bez titulku
Autor: aNONYM
Já bych si teda do hořící chatky nelehl.
Reagovat
Datum: 23.12.2018 11:23
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: jan
To nevadí Anonyme-někdo by Tě třeba zalehl!
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert amerického krále melodického rocku NAILA ZAZY, který vystoupí v úterý 29. ledna v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Na jaký nástroj doprovázel Nail Zaza řadu legend, jako je Joe Satriani, Dweezil Zappa nebo Steve Vai?

A) na kytaru
B) na piano
C) na akordeon

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na projekci legendárního záznamu koncertu kapely The Doors z roku 1968, kterou uvede šumperské kino Oko ve čtvrtek 17. ledna, vyhráli Zbyněk Šafařík z Olšan, Jarmila Šmeráková ze Šumperka a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.