SPORT

Ve šlágru kola brali tři body Draci

24. listopadu 2008, 16:42, simi
Ve šlágru kola brali tři body Draci Šumperk - Základní část hokejové druhé ligy se blíží k polovině a důležitých zápasů přibývá. Může se sice tvrdit, že pořád ještě o nic nejde a že bude rozhodovat play - off, ale zápas doposud druhého Hodonína se čtvrtým a velmi ambiciózním Šumperkem rozhodně nenechal mnoho fanoušků chladných, o čemž svědčí i návštěva na hodonínském zimním stadionu, kdy počítadla u turniketů napočítala téměř devatenáct stovek diváků. Pro srovnání to je výrazně větší číslo, než se ve stejný den přišlo podívat na zápas Brno - Zlín ve fotbalové Gambrinus lize.
Utkání začalo velmi zostra a již v první minutě se domácí Drtiči ujali vedení. Danečka, který nahradil v Hodoníně přečteného Maláče, překonal Jurásek. Za nedlouho sice v 6. minutě vyrovnal Duba, avšak o minutu později znovu vedli domácí, když jim vedení vrátil zkušený Peš. To bylo sice z gólových situací na dlouhou dobu vše, ale to neznamená, že se zaplněné ochozy Teza stadionu nudily. V první i druhé třetině byla k vidění pravá tradiční druholigová bitva, které ještě dodaly typické znaky fauly a častá vyloučení, stejně jako nespokojenost s výroky sudích. Bohužel jediné, co chybělo, bylo to nejpodstatnější a to branky. Těch se dočkali fanoušci na stadionu nebo u počítačových obrazovek sledujíce buď online přenos nebo dokonce webovou kameru z hodonínského svatostánku až v 54. minutě. V tu chvíli se naštěstí rozjásali všichni, co vyznávají žlutomodré šumperské barvy. O vyrovnání se postaral opět Lukáš Duba, ale co bylo už skoro z říše snů se stalo až o pár vteřin později. Draci se totiž hned po buly vrhli znovu do útoku a věřte tomu nebo ne, ujali se vedení! Hulvovu ránu tečoval Brunec a byli to rázem Drtiči, kdo musel dotahovat. Draci si však vedení zkušeně pohlídali a získali tak na své konto nesmírně cenné tři body, jak už z hlediska tabulkového nebo psychického.

SHK Hodonín - Salith Šumperk  2:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.