SPORT

Ve šlágru kola brali tři body Draci

24. listopadu 2008, 16:42, simi
Ve šlágru kola brali tři body Draci Šumperk - Základní část hokejové druhé ligy se blíží k polovině a důležitých zápasů přibývá. Může se sice tvrdit, že pořád ještě o nic nejde a že bude rozhodovat play - off, ale zápas doposud druhého Hodonína se čtvrtým a velmi ambiciózním Šumperkem rozhodně nenechal mnoho fanoušků chladných, o čemž svědčí i návštěva na hodonínském zimním stadionu, kdy počítadla u turniketů napočítala téměř devatenáct stovek diváků. Pro srovnání to je výrazně větší číslo, než se ve stejný den přišlo podívat na zápas Brno - Zlín ve fotbalové Gambrinus lize.
Utkání začalo velmi zostra a již v první minutě se domácí Drtiči ujali vedení. Danečka, který nahradil v Hodoníně přečteného Maláče, překonal Jurásek. Za nedlouho sice v 6. minutě vyrovnal Duba, avšak o minutu později znovu vedli domácí, když jim vedení vrátil zkušený Peš. To bylo sice z gólových situací na dlouhou dobu vše, ale to neznamená, že se zaplněné ochozy Teza stadionu nudily. V první i druhé třetině byla k vidění pravá tradiční druholigová bitva, které ještě dodaly typické znaky fauly a častá vyloučení, stejně jako nespokojenost s výroky sudích. Bohužel jediné, co chybělo, bylo to nejpodstatnější a to branky. Těch se dočkali fanoušci na stadionu nebo u počítačových obrazovek sledujíce buď online přenos nebo dokonce webovou kameru z hodonínského svatostánku až v 54. minutě. V tu chvíli se naštěstí rozjásali všichni, co vyznávají žlutomodré šumperské barvy. O vyrovnání se postaral opět Lukáš Duba, ale co bylo už skoro z říše snů se stalo až o pár vteřin později. Draci se totiž hned po buly vrhli znovu do útoku a věřte tomu nebo ne, ujali se vedení! Hulvovu ránu tečoval Brunec a byli to rázem Drtiči, kdo musel dotahovat. Draci si však vedení zkušeně pohlídali a získali tak na své konto nesmírně cenné tři body, jak už z hlediska tabulkového nebo psychického.

SHK Hodonín - Salith Šumperk  2:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).