SPORT

Ve finále ŠFL se utkají Icemani se Včelkami

26. března 2012, 14:41, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Po druhých semifinálových bojích je jasné, že ve finále páteční florbalové ligy se spolu utkají Icemani a obhájci titulu Včelky Medulky.
 Icemani měli proti Vychlazené jedenáctce výhodu prvního vítězství a navíc od začátku vedli. Dvakrát se trefil Šíbl, avšak toto jakoby probudilo i hráče v zeleném, kteří začali hrát a snížili. Icemani v závěru ztratili vedení 4:2, když vyrovnali Vlk a Fišer, avšak v hektickém finiši se nakonec radovali Icemani, kteří nejenže uhájili svoji branku, ale přidali ještě tři góly, které potvrdily jejich postup do finále.


Icemani - Vychlazená 11  7:4, stav série: 2:0


O poznání kvalitnější a dramatičtější utkání přinesl druhý duel. Párci museli vyhrát, aby dostali sérii do samostatných nájezdů. Po celý zápas také vedli, i když hráči Včelek bojovali a snižovali, vyrovnat se jim ani jednou nepodařilo. Rozhodnout musely nájezdy. V nich se odehrál souboj Vašíčka v brance Včelek proti Papadopulosovi, loni ještě hráči Včelek, hájící svatyni Párků. Medulky dokázaly všechny své nájezdy proměnit a jelikož si Vašíček připsal i jeden skvělý zákrok, radovaly se z postupu.

Včelky Medulky - Párci  5:8, nájezdy 3:1, stav série: 2:0


V pátek se tak o třetí místo utkají Párci s Vychlazenou jedenáctkou a po nich se odehraje první utkání finále mezi Včelkami Medulkami a Icemany.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).