SPORT

Ve finále ŠFL se utkají Icemani se Včelkami

26. března 2012, 14:41, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Po druhých semifinálových bojích je jasné, že ve finále páteční florbalové ligy se spolu utkají Icemani a obhájci titulu Včelky Medulky.
 Icemani měli proti Vychlazené jedenáctce výhodu prvního vítězství a navíc od začátku vedli. Dvakrát se trefil Šíbl, avšak toto jakoby probudilo i hráče v zeleném, kteří začali hrát a snížili. Icemani v závěru ztratili vedení 4:2, když vyrovnali Vlk a Fišer, avšak v hektickém finiši se nakonec radovali Icemani, kteří nejenže uhájili svoji branku, ale přidali ještě tři góly, které potvrdily jejich postup do finále.


Icemani - Vychlazená 11  7:4, stav série: 2:0


O poznání kvalitnější a dramatičtější utkání přinesl druhý duel. Párci museli vyhrát, aby dostali sérii do samostatných nájezdů. Po celý zápas také vedli, i když hráči Včelek bojovali a snižovali, vyrovnat se jim ani jednou nepodařilo. Rozhodnout musely nájezdy. V nich se odehrál souboj Vašíčka v brance Včelek proti Papadopulosovi, loni ještě hráči Včelek, hájící svatyni Párků. Medulky dokázaly všechny své nájezdy proměnit a jelikož si Vašíček připsal i jeden skvělý zákrok, radovaly se z postupu.

Včelky Medulky - Párci  5:8, nájezdy 3:1, stav série: 2:0


V pátek se tak o třetí místo utkají Párci s Vychlazenou jedenáctkou a po nich se odehraje první utkání finále mezi Včelkami Medulkami a Icemany.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).