SPORT

Ve finále ŠFL se utkají Icemani se Včelkami

26. března 2012, 14:41, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Po druhých semifinálových bojích je jasné, že ve finále páteční florbalové ligy se spolu utkají Icemani a obhájci titulu Včelky Medulky.
 Icemani měli proti Vychlazené jedenáctce výhodu prvního vítězství a navíc od začátku vedli. Dvakrát se trefil Šíbl, avšak toto jakoby probudilo i hráče v zeleném, kteří začali hrát a snížili. Icemani v závěru ztratili vedení 4:2, když vyrovnali Vlk a Fišer, avšak v hektickém finiši se nakonec radovali Icemani, kteří nejenže uhájili svoji branku, ale přidali ještě tři góly, které potvrdily jejich postup do finále.


Icemani - Vychlazená 11  7:4, stav série: 2:0


O poznání kvalitnější a dramatičtější utkání přinesl druhý duel. Párci museli vyhrát, aby dostali sérii do samostatných nájezdů. Po celý zápas také vedli, i když hráči Včelek bojovali a snižovali, vyrovnat se jim ani jednou nepodařilo. Rozhodnout musely nájezdy. V nich se odehrál souboj Vašíčka v brance Včelek proti Papadopulosovi, loni ještě hráči Včelek, hájící svatyni Párků. Medulky dokázaly všechny své nájezdy proměnit a jelikož si Vašíček připsal i jeden skvělý zákrok, radovaly se z postupu.

Včelky Medulky - Párci  5:8, nájezdy 3:1, stav série: 2:0


V pátek se tak o třetí místo utkají Párci s Vychlazenou jedenáctkou a po nich se odehraje první utkání finále mezi Včelkami Medulkami a Icemany.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).