Včelky Medulky znovu ovládly ŠFL

29. dubna 2012, 10:07, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Za stavu 1:1 na zápasy rozhodovalo ve finále šumperské florbalové ligy mezi Icemany a Včelkami rozhodující třetí utkání.
Oba týmy začaly opatrně. Zaplněná hala obchodní akademie byla svědkem alespoň ze začátku nepříliš pohledného florbalu. Přesto padly dva rychlé góly. Nejprve překvapil Mošonce v brance Icemanů Gaier a o pár chvil později vyrovnal střelou tahem Přecechtěl. V samém závěru první třetiny se přes pozorně bránící Icemany prosadil Feltl, jehož přihrávku si srazil do vlastní sítě jeden z obránců.
Druhá třetina byla poznamenaná řadou vyloučení na obou stranách. Jednu z přesilových her Medulek proměnil Helešic a bylo to 3:1. Icemani se však jen tak nevzdávají. Jejich snahu zužitkoval Hudeček po krásném pasu od Janků.
Ve třetí třetině však hráči v růžovém přidali další dvě branky a utkání se zdálo být rozhodnuté. Ani za stavu 2:5 však Icemani zbraně nesložili. O snížení se postaral tři minuty před koncem Šíma a následovalo několik dalších příležitostí Ledových mužů. Ty však zůstaly nevyužity a Včelky Medulky mohly slavit.
Ve druhém ročníku obnovené šumperské florbalové ligy tak znovu vítězí Včelky, které tentokrát zdolaly Icemany podobně jako loni Párky, kdy rovněž otáčely nepříznivý stav 0:1 na zápasy. Třetí místo si letos odnáší Vychlazená 11.

Včelky Medulky - Icemani  5:3, stav série 2:1

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.