Včelky Medulky jsou po sedmém kole ligy stále bez ztráty

9. listopadu 2012, 23:49, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk – V dalším kole Šumperské florbalové ligy se urodily povětšinou těsné výsledky. Dramatický zápas s Párky vyhrály Včelky Medulky a stále tak vedou ligu bez ztráty bodu.
V prvním utkání na sebe narazily týmy, které zatím nezískaly ani bod. Dívčí sen se proti Falcons dlouho držel a jejich naděje na body hořela poměrně dlouho, zvláště když po poločase hráči v bílém vedli. Ve druhé půli však o něco lepší Falcons průběh utkání otočili a připsali si nakonec tři body za těsné vítězství 8:7.

Falcons – Dívčí sen  8:7

Ve druhém zápase se utkaly týmy Vychlazená 11 a Metelesku Blesku. Jedenáctka proti svému soupeři poslala do boje jen čtyřčlennou sestavu a na její hře to bylo znát. Hattrick Matěje a dva góly Nováka jen zmírnily výhru Metelesku, na níž se nejvíce podílel čtyřgólový Vicenec.

Metelesku Blesku – Vychlazená 11  9:6

Jediný jasný výsledek se zrodil ve třetím pátečním duelu. Puzzlers sice proti Lazy Swines statečně bojovali, ale na florbalově zkušenější tým nestačili. Swině sice nezačaly nejlépe, ale i přes vcelku hubené poločasové vedení 3:1 nakonec dovedly zápas do jasného konce a slavily vítězství 8:3.

Lazy Swines – Puzzlers  8:3

Šlágr kola mezi dobře známými rivaly – tedy souboj Včelek Medulek s Párky – nabídl velmi dobrý florbal. Párci se snad letos poprvé sešli v silné sestavě a zásluhou dvou tref Pudila se dostali do vedení. Hráči Včelek však poté vyrovnali, jednou i díky střele Andrleho, která rychle vylétla z branky po odrazu od zadní tyčky. Párci projevili velký smysl pro fair play a přiznali soupeři spornou branku. Chvíli před koncem svítil na světelné tabuli stav 4:4 a vypadalo to na remízu. Včelky však dvěma góly v závěru rozhodly krásné utkání.

Včelky Medulky – Párci  6:4

V posledním duelu večera zkřížili florbalky Icemani a King Size. Icemani měli jen jednoho hráče na střídání, přesto se ujali vedení díky střele Janků. King Size ovšem dokázali plně využít několika okének v obraně soupeře a zápas se díky tomu dlouho vyvíjel remízově. Za stavu 3:3 ale dokonal hattrick Janků a zařídil tak vítězství Icemanů.

Icemani – King Size  4:3

NA DYMYTRY ZADARMO

Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).