KULTURA

V Zábřehu zahrají Gipsy.cz

24. listopadu 2008, 02:29, rejdakce, gipsy.cz
V Zábřehu zahrají Gipsy.cz Zábřeh - První a také ojedinělý koncert se chystá v Zábřehu. V sobotu 29. listopadu se uskuteční v místním klubu Perla music hall velkolepá a jednu a půl hodiny trvající show.
Poprvé do Zábřehu zavítá kapela Gipsy.cz při příležitosti podzimní tour. Kapela plná úspěchů, i tak se dá nazvat Gipsy.cz . Jejich první album „Romano hip hop“ díky velkému prodeji získalo zlatou desku. V téhle chvíli je na trhu druhé album „Reprezent“ a trhá rekordy na poli hudby.
 

Neskutečnou show vám zajistí hlavní představitel kapely a to Radoslav „Gipsy“ Banga spojený s elitou romských spoluhráčů ,kteří jsou jakožto celá kapela uznáváni po celém světě. Některá s navštívených zemí, kde si podmanili publikum jsou Německo, Francie, Anglie a další. Ke svému druhému albu projeli i asijskou tour a na podzim se chystají „projet Čechy“.
 

Návštěvníci se do haly dostanou již od 21:00, kdy bude zajištěn velkolepý doprovodný program v podobě taneční kapely Dance Motion a navíc bude k mání velká podzimní TOMBOLA od sponzorů.
 

 
Celý program večera s nezapomenutelným závěrem v podobě půl druhé hodiny trvajícího koncertu můžete prožít pouze za necelých sto korun.

Ukázky z alba - Romano Hip Hop
  01 Tajsa
  02 Maultin
  03 7 to 8
  04 Romano Hip Hop
  05 Palikeras Tumenge
  06 Ne, že ne
  07 Jednou
  08 Welcome To Prague
     (Gipsy Kids Can Get U Down)
  09 Bengoro Hang
  10 Abacus
  11 Načalado Godi
  12 Tím, čím chcete
  13 Mira Daje
  14 Muloland
  15 Tečka
Ukázky z alba - Ya favourite CD ROM
  01 Life of o roma
  02 On the airport
  03 Chavale Romale
  04 Prague City
  05 Here I come U bitches
  06 Killer Instinct feat. CHRISTOS
  07 Bringin' back consistence to industry
  08 This is how we act
  09 I can
  10 X-Feature
  11 I have a dream
  12 Blue Pearl
  13 Fear
  14 Melusina
  15 The fall jazz
  16 Outro
  17 Hit'em with power!
  18 Back in the game (JBA Show)


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 27.11.2008 09:06
Titulek: To zase bude bordel!!!
Autor: Zdenka
159
Už se nemůžeme dočkat.
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).