SPORT

V Zábřehu zkoušejí zahraničního útočníka, hned se uvedl gólem

29. ledna 2014, 19:10, téma FOTBAL, Petr Fišer, Bohumil Tesař
V Zábřehu zkoušejí zahraničního útočníka, hned se uvedl gólem Zábřeh - Fotbalový Zábřeh zkouší forvarda ze zahraničí. Ukrajinský hrot Omelčenko se v novém prostředí uvedl velmi nadějně, v přípravném utkání s Určicemi se zapsal mezi úspěšné střelce. V pětatřicáté minutě zvyšoval už na 4:0.

Sulko divizního soupeře nešetřilo. Na umělé trávě v Olomouci mu vyšla bravurně úvodní sedmnáctiminutovka, v níž se prosadilo hned třikrát. "První poločas byl v našem podání velmi povedený. Ve druhém už to tak dobré nebylo, nesl všechny znaky začátku přípravy. Takže to bylo trochu kostrbaté a neurovnané. Prostě klasika pro tuto dobu. Celý zápas každopádně splnil svůj účel," ohlédl se za víkendovou konfrontací asistent hlavního zábřežského trenéra Jaroslav Rolinek.

Se svým kolegou Jiřím Balcárkem měli kromě Omelčenka k dispozici několik dalších potenciálních posil. Patřili mezi ně zlínský navrátilec Linek a olomoucký obránce Komárek. "Zatím u nás jen trénuje a čeká na nabídky. V pondělí jede na zkoušku do pražského Vltavína," prozradil na adresu druhého jmenovaného Rolinek. "Proti Určicím za nás nastoupilo i trio juniorů Kapl, Vaník, Žanda. A také útočník Čtvrtníček. Jedná se o fotbalistu Slovácka, který naposledy působil v druholigovém Třinci. Je šance, že by u nás mohl zůstat," přidala další novinky Balcárkova pravá ruka. "V přípravě jsou i Váňa z ostravského Baníku a Jiří Kobylík ze Sigmy Olomouc. Do utkání nenaskočili z důvodu lehkých zranění."

Jediný fotbalový zástupce Šumperska na ligové úrovni se ve středu přesune do Mírova, kde pod místním hradem prodělá několikadenní soustředění. Kromě jiného bude mít i tmelící charakter. Vyvrcholí sobotním soubojem ve Svitavách, kde Balcárkovy hochy prověří Živanice.


URČICE – ZÁBŘEH 0:4 (0:4)

BRANKY: 6. Bačík, 13. Čep, 17. Rajnoha, 35. Omelčenko.
SULKO ZÁBŘEH: Šustr (46. Kamisch) - Rajnoha, Čep, Linek, Komárek - T. Pospíšil (46. Kostorek), Kovář (55. Vaník), Bačík (50. Žanda), Kapl - Čtvrtníček, Omelčenko.

PŘÍPRAVA ZÁBŘEHA

SOBOTA 25. LEDNA: Určice - Zábřeh 0:4 (Bačík, Čep, Rajnoha, Omelčenko). 29. LEDNA - 1. ÚNORA: soustředění Mírov. SOBOTA 1. ÚNORA: 11.00 Živanice - Zábřeh (ve Svitavách). SOBOTA 8. ÚNORA: 11.00 Uničov - Zábřeh. SOBOTA 15. ÚNORA: 11.00 Mohelnice - Zábřeh. SOBOTA 22. ÚNORA: 11.00 Chrudim - Zábřeh. PÁTEK 28. ÚNORA: 16.00 Sigma Olomouc B - Zábřeh. SOBOTA 8. BŘEZNA: 11.00 Hranice - Zábřeh. SOBOTA 15. BŘEZNA: 15.00 Vyškov - Zábřeh. NEDĚLE 23. BŘEZNA: 15.00 Zábřeh - HFK Olomouc (první mistrovský zápas).


Foto: Petr Fišer
Trenér Sulka Jiří Balcárek při hledání optimálního mužstva pro jarní část třetí ligy nelení.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 29.1.2014 23:33
Titulek: A kapříci připlouvají odkuď?
Autor: kamarád Ivánek
76
A kolik ta populistická sranda město stóji, co?
Reagovat

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.