SPORT

V Zábřehu zkoušejí zahraničního útočníka, hned se uvedl gólem

29. ledna 2014, 19:10, téma FOTBAL, Petr Fišer, Bohumil Tesař
V Zábřehu zkoušejí zahraničního útočníka, hned se uvedl gólem Zábřeh - Fotbalový Zábřeh zkouší forvarda ze zahraničí. Ukrajinský hrot Omelčenko se v novém prostředí uvedl velmi nadějně, v přípravném utkání s Určicemi se zapsal mezi úspěšné střelce. V pětatřicáté minutě zvyšoval už na 4:0.

Sulko divizního soupeře nešetřilo. Na umělé trávě v Olomouci mu vyšla bravurně úvodní sedmnáctiminutovka, v níž se prosadilo hned třikrát. "První poločas byl v našem podání velmi povedený. Ve druhém už to tak dobré nebylo, nesl všechny znaky začátku přípravy. Takže to bylo trochu kostrbaté a neurovnané. Prostě klasika pro tuto dobu. Celý zápas každopádně splnil svůj účel," ohlédl se za víkendovou konfrontací asistent hlavního zábřežského trenéra Jaroslav Rolinek.

Se svým kolegou Jiřím Balcárkem měli kromě Omelčenka k dispozici několik dalších potenciálních posil. Patřili mezi ně zlínský navrátilec Linek a olomoucký obránce Komárek. "Zatím u nás jen trénuje a čeká na nabídky. V pondělí jede na zkoušku do pražského Vltavína," prozradil na adresu druhého jmenovaného Rolinek. "Proti Určicím za nás nastoupilo i trio juniorů Kapl, Vaník, Žanda. A také útočník Čtvrtníček. Jedná se o fotbalistu Slovácka, který naposledy působil v druholigovém Třinci. Je šance, že by u nás mohl zůstat," přidala další novinky Balcárkova pravá ruka. "V přípravě jsou i Váňa z ostravského Baníku a Jiří Kobylík ze Sigmy Olomouc. Do utkání nenaskočili z důvodu lehkých zranění."

Jediný fotbalový zástupce Šumperska na ligové úrovni se ve středu přesune do Mírova, kde pod místním hradem prodělá několikadenní soustředění. Kromě jiného bude mít i tmelící charakter. Vyvrcholí sobotním soubojem ve Svitavách, kde Balcárkovy hochy prověří Živanice.


URČICE – ZÁBŘEH 0:4 (0:4)

BRANKY: 6. Bačík, 13. Čep, 17. Rajnoha, 35. Omelčenko.
SULKO ZÁBŘEH: Šustr (46. Kamisch) - Rajnoha, Čep, Linek, Komárek - T. Pospíšil (46. Kostorek), Kovář (55. Vaník), Bačík (50. Žanda), Kapl - Čtvrtníček, Omelčenko.

PŘÍPRAVA ZÁBŘEHA

SOBOTA 25. LEDNA: Určice - Zábřeh 0:4 (Bačík, Čep, Rajnoha, Omelčenko). 29. LEDNA - 1. ÚNORA: soustředění Mírov. SOBOTA 1. ÚNORA: 11.00 Živanice - Zábřeh (ve Svitavách). SOBOTA 8. ÚNORA: 11.00 Uničov - Zábřeh. SOBOTA 15. ÚNORA: 11.00 Mohelnice - Zábřeh. SOBOTA 22. ÚNORA: 11.00 Chrudim - Zábřeh. PÁTEK 28. ÚNORA: 16.00 Sigma Olomouc B - Zábřeh. SOBOTA 8. BŘEZNA: 11.00 Hranice - Zábřeh. SOBOTA 15. BŘEZNA: 15.00 Vyškov - Zábřeh. NEDĚLE 23. BŘEZNA: 15.00 Zábřeh - HFK Olomouc (první mistrovský zápas).


Foto: Petr Fišer
Trenér Sulka Jiří Balcárek při hledání optimálního mužstva pro jarní část třetí ligy nelení.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 29.1.2014 23:33
Titulek: A kapříci připlouvají odkuď?
Autor: kamarád Ivánek
71
A kolik ta populistická sranda město stóji, co?
Reagovat