KULTURA

V Zábřehu zazpívá poprocková královnaVIDEO

30. dubna 2011, 08:00, téma KULTURNÍ ŽIVOT, rejdakce
V Zábřehu zazpívá poprocková královna Zábřeh - Věra Špinarová, stálice českého hudebního poprockového nebe, vystoupí v úterý 10. května ve velkém sále kulturního domu v Zábřehu. Po loňském velmi úspěšném turné Nadoraz jede od počátku roku dál šňůru koncertů společně s kapelou svého syna a manažera v jedné osobě, bandem Adama Pavlíka.

„Věra Špinarová se na české hudební scéně pohybuje již čtyřicet roků a stále vyprodává sály. Její publikum totiž dávno netvoří pouze vrstevníci, ale cestu k ní nacházejí čím dál více i mladí,“
říká ředitel Zábřežské kulturní Zdeněk David. Zpěvačka zraje jako víno - stejně jako její evergreeny. Důkazem je i mimořádný zájem o zábřežský koncert. Prakticky všechna místa jsou již prodána nebo zarezervována. „Rezervace spadnou ve středu 4. května ráno, to je šance pro všechny, kteří ještě mají o koncert zájem,“ upozorňuje Zdeněk David.Zpěvačka patří stále k nejlepším a nejvýraznějším osobnostem českého popu a rocku. Kromě mnoha ocenění v podobě zlatých a platinových desek patří mezi pět nejprodávanějších českých interpretů posledního desetiletí. Díky svému nenapodobitelnému hlasu, který jí závidí mnohé operní sólistky, i temperamentu patří k našim nejžádanějším zpěvačkám a publiku stále předkládá svoje staré i zcela nové hity. Také návštěvníci zábřežského koncertu se mohou těšit na nestárnoucí songy, například Meteor lásky, Music box, Bílá jawa 250, Raketou na Mars nebo Měj mě rád. Největším hitem se však stala píseň Jednoho dne se vrátíš, jejíž melodie je z filmu Tenkrát na západě.

Koncert v zábřežském kulturáku začíná v 19 hodin, v případě zájmu o vstupenky je třeba kontaktovat prodejní místa v Zábřehu, Šumperku, Mohelnice či ve Štítech.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na manželskou komedii MAGICKÁ HODINA s Vilmou Cibulkovou v hlavní roli. Pořad uvede Dům kultury Šumperk v úterý 25. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Kdo režíroval inscenaci Magická hodina?

A) Petr Zelenka
B) Vilma Cibulková
C) Aleš Cibulka

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Po dvou vstupenkách na galakoncert operní divy EVY URBANOVÉ, která zazpívá v doprovodu Moravského klavírního tria ve velkém sále zábřežského kulturáku v neděli 23. září, vyhráli Jiří Pospíšil z Hostic, Eva Chovancová z Rapotína a Petr Nevěřil ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kulturního domu v Zábřeze.