ZPRÁVY

V Zábřehu se vyráběl pervitin

15. května 2012, 12:50, téma Z POLICEJNÍ LINKY, RJ, pis
Zábřeh – Od začátku letošního roku vyráběl třiatřicetiletý muž v Zábřehu pervitin. Informovala o tom tamní policie.
"Kuchyň" drogového alchymisty byla odhalena v domě v ulici Indrova v Zábřehu. Do 10. května tam nejmenovaný muž "uvařil" neupřesněné množství pervitinu, na jehož výrobu použil volně dostupná léčiva. V současné době je ve vazbě.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 20.5.2012 14:19
Titulek: v Zábřehu, ve městě snů
Autor: Brož-Mrož
243
168
Kolik záhad se najde na Reji. ... se vyráběl pervitin. Perpetuum mobile
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).