KULTURA

V Šumperku odehrají společný koncert muzikanti, kteří teď frčí

23. března 2016, 12:00, Ondřej Polák
V Šumperku odehrají společný koncert muzikanti, kteří teď frčí Šumperk - Společné turné písničkářů Xindla X, Voxela a kapely UDG se již tento týden zastaví v Šumperku. Hudební fanoušci si v průběhu jednoho večera užijí koncerty hned tří populárních interpretů, kteří odehrají nejen vlastní koncertní vystoupení, ale také unikátní společný set.

 Rockový večer ve společnosti Xindla X, Voxela a UDG se uskuteční ve velkém sále Domu kultury Šumperk ve čtvrtek 24. března od sedmi hodin večer.
Jak se muzikanti dali dohromady, popisuje bubeník Jugi z kapely UDG: „Spolupráce začala už minulý rok, kdy jsme vymysleli spojení Xindla a nás. Dobře nám to společně klapalo a odehráli jsme hodně povedených koncertů. Proto jsme se rozhodli ve společné šňůře pokračovat a navíc jsme vzali do party kamaráda Voxela. Perfektně nás doplňuje a užíváme si s ním fantastické turné.“

Xindl X zahraje novinky

Také Xindl X má ze současného turné dobrý pocit, také proto, že může fanouškům naživo představit některé písně z chystané desky, která vyjde letos na podzim. „Podle ohlasů od fanoušků vím, že je moje koncertní spojení s UDG baví. A musím přiznat, že i já se na každý koncert těším. Jsem zvědavý, jaké moje písničky si kluci z UDG vyberou pro náš společný set a jak se toho zhostí,“ těší se Ondřej Ládek alias Xindl X.
Mladý písničkář Voxel z Olomouce ke společnému koncertu v Šumperku dodává: „V Šumperku jsem za poslední dva roky hrál asi čtyřikrát a vždy to bylo skvělé. Moc se k vám znovu těším.“
Vstupenky na koncert úspěšného hudebního trojlístku jsou stále k mání v předprodeji za 290 korun. V den akce lístek podraží na 340 korun.
Více informací a online rezervace na dksumperk.cz.


Foto: Dalibor Konopáč

Zpěvák Xindl X vydá na podzim novou desku, ze které už nyní zahraje šumperským fanouškům několik ukázek.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 23.3.2016 14:11
Titulek: skutečný xindl
Autor: abcd
128
113
zadarmo drahé...
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na narozeninový koncert svébytné a originální DYING PASSION. Umí být náladoví, zahrát na city či se opřít do strun; současně jsou však hraví a uvolnění. V H-clubu na Rooseveltově ulici v Šumperku to předvedou v pátek 29. března a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kteří půjdou na koncert zadarmo, vyrozumíme sms v den konání koncertu.

Soutěžní otázka:

Kolik řadových desek vydala šumperská skupina Dying Passion a jak se jmenuje ta poslední.

a) 8 alb, Black Threads
b) 9 alb, Transient
c) 7 alb, Amplify

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na premiéru hry Mandragora v podání Divadla Václav, o které jsme soutěžili minule, vyhráli Marcela Haramiová ze Šumperka, Alice Kaplová ze Zábřeha a Marie Navrátilová z Mohelnice. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.