SPORT

V sobotu začíná florbalový Holba cup

6. prosince 2011, 09:00, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Třetí adventní víkend bude v hale 3. ZŠ patřit florbalu. Ve dnech 10. a 11. prosince se totiž bude odehrávat florbalový Holba cup.
 Organizátoři slibují zajímavou podívanou a kvalitní florbal. Od sobotního rána budou probíhat boje ve dvou skupinách, v neděli čtvrtfinálem začíná play-off, do kterého postoupí všechny týmy. Finálový zápas je naplánován na neděli na 14,25.

"Účast přislíbily velmi dobré týmy známé jak ze šumperské florbalové ligy, tak celky z registrovaných soutěží z okolí," prozradil jeden z organizátorů turnaje Martin Vlk.
Diváci se tak mohou těšit na Metelesku blesku, Vychlazenou 11, Lazy Swines, Uničov, Jeseník, Beerboys či pořádající Holba Team. "Jméno posledního účastníka zatím není jisté, ale hrát se bude každopádně ve dvou skupinách po čtyřech," dodal Vlk. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).