SPORT

V sobotu začíná florbalový Holba cup

6. prosince 2011, 09:00, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Třetí adventní víkend bude v hale 3. ZŠ patřit florbalu. Ve dnech 10. a 11. prosince se totiž bude odehrávat florbalový Holba cup.
 Organizátoři slibují zajímavou podívanou a kvalitní florbal. Od sobotního rána budou probíhat boje ve dvou skupinách, v neděli čtvrtfinálem začíná play-off, do kterého postoupí všechny týmy. Finálový zápas je naplánován na neděli na 14,25.

"Účast přislíbily velmi dobré týmy známé jak ze šumperské florbalové ligy, tak celky z registrovaných soutěží z okolí," prozradil jeden z organizátorů turnaje Martin Vlk.
Diváci se tak mohou těšit na Metelesku blesku, Vychlazenou 11, Lazy Swines, Uničov, Jeseník, Beerboys či pořádající Holba Team. "Jméno posledního účastníka zatím není jisté, ale hrát se bude každopádně ve dvou skupinách po čtyřech," dodal Vlk. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).