SPORT

V ŠFL se rozehrálo semifinále

26. února 2011, 12:43, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Včelky Medulky proti Icemanům a Spádová Legie versus Párci za dolar, to bylo složení semifinále florbalové páteční ligy.
 V prvním utkání nastoupily Včelky proti Icemanům pouze v pěti hráčích do pole, ale i na straně hráčů v šedém se objevily citelné ztráty způsobené zraněními. Včelky v roli favorita nezklamaly. Icemani přistoupili k utkání ležérně a nedůsledný přístup k defenzivě se okamžitě začal projevovat na skóre. Helešic rychlým hattrickem prakticky rozhodl první semifinálový zápas dříve, než začal. Hrozivý stav 0:7 v poločase pak sice Icemani lehce zkorigovali, ale kapituloval i Mošonec, a Ledoví muži nakonec odešli s debaklem 3:10.

Včelky Medulky - Icemani  10:3


Druhé páteční utkání bylo o poznání vyrovnanější. Spádová Legie nachytala Párky v úvodu v nedbalkách a rychle vedla 3:0. Párci však rychle vyrovnali a po chvíli se dostali do vedení. Skóre se přelévalo ze strany na stranu. V hale Obchodní akademie se hrál rychlý a atraktivní florbal, avšak za kratší konec začala tahat Legie. Bratři Matějové spolu se svým bratrancem nakonec na kolektivní výkon Párků nestačili a podlehli těsně 8:7.

Spádová Legie - Párci za dolar  7:8


Blíže tak k finále mají Včelky Medulky, avšak dá se očekávat, že proti nim nastoupí úplně jiní Icemani než tento pátek, stejně jako Spádová Legie, která bude chtít vyrovnaný zápas dotáhnout tentokrát do vítězného konce.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.