SPORT

V ŠFL se rozehrálo semifinále

26. února 2011, 12:43, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Včelky Medulky proti Icemanům a Spádová Legie versus Párci za dolar, to bylo složení semifinále florbalové páteční ligy.
 V prvním utkání nastoupily Včelky proti Icemanům pouze v pěti hráčích do pole, ale i na straně hráčů v šedém se objevily citelné ztráty způsobené zraněními. Včelky v roli favorita nezklamaly. Icemani přistoupili k utkání ležérně a nedůsledný přístup k defenzivě se okamžitě začal projevovat na skóre. Helešic rychlým hattrickem prakticky rozhodl první semifinálový zápas dříve, než začal. Hrozivý stav 0:7 v poločase pak sice Icemani lehce zkorigovali, ale kapituloval i Mošonec, a Ledoví muži nakonec odešli s debaklem 3:10.

Včelky Medulky - Icemani  10:3


Druhé páteční utkání bylo o poznání vyrovnanější. Spádová Legie nachytala Párky v úvodu v nedbalkách a rychle vedla 3:0. Párci však rychle vyrovnali a po chvíli se dostali do vedení. Skóre se přelévalo ze strany na stranu. V hale Obchodní akademie se hrál rychlý a atraktivní florbal, avšak za kratší konec začala tahat Legie. Bratři Matějové spolu se svým bratrancem nakonec na kolektivní výkon Párků nestačili a podlehli těsně 8:7.

Spádová Legie - Párci za dolar  7:8


Blíže tak k finále mají Včelky Medulky, avšak dá se očekávat, že proti nim nastoupí úplně jiní Icemani než tento pátek, stejně jako Spádová Legie, která bude chtít vyrovnaný zápas dotáhnout tentokrát do vítězného konce.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).