SPORT

V Plzni padl dvacetiletý rekord

17. března 2009, 10:16, rejdakce
V Plzni padl dvacetiletý rekord Šumperk - O víkendu 14.-15. března se konal již 21. ročník Plzeňského vytrvalce. Na velmi kvalitně obsazené mezinárodní závody (plavci Francie, Maďarska, Slovinska, reprezentanti ČR) vyrazila také skromná výprava ze Zábřeha.
 

Záplava osobních rekordů byla korunována absolutním mužským rekordem Zábřeha na 50m bazénu, který překonal teprve 15letý student gymnázia Petr Horvát. Trať 1500m volným způsobem v sobotu zdolal v čase 19:29,60 min. Tento výkon mu v silné konkurenci vynesl výborné 9. místo. Do soboty byl rekord v držení Milana Možného (1971), který dosáhl v říjnu 1987 času 19:43,2 min.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).