SPORT

V Plzni padl dvacetiletý rekord

17. března 2009, 10:16, rejdakce
V Plzni padl dvacetiletý rekord Šumperk - O víkendu 14.-15. března se konal již 21. ročník Plzeňského vytrvalce. Na velmi kvalitně obsazené mezinárodní závody (plavci Francie, Maďarska, Slovinska, reprezentanti ČR) vyrazila také skromná výprava ze Zábřeha.
 

Záplava osobních rekordů byla korunována absolutním mužským rekordem Zábřeha na 50m bazénu, který překonal teprve 15letý student gymnázia Petr Horvát. Trať 1500m volným způsobem v sobotu zdolal v čase 19:29,60 min. Tento výkon mu v silné konkurenci vynesl výborné 9. místo. Do soboty byl rekord v držení Milana Možného (1971), který dosáhl v říjnu 1987 času 19:43,2 min.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).