ZPRAVODAJSTVÍ

V pátek začnou letošní první farmářské trhy

2. dubna 2019, 15:00, jak
Šumperk – Po šesti měsících čekání se lidé v Šumperku opět dočkají farmářských trhů. Vloni si mohli kvalitní potraviny naposledy koupit v říjnu, letos dostanou první šanci už tento pátek 5. dubna.

„Pozvali jsme osvědčené prodejce a výrobce, na které jsme měli výborné reference z minulých ročníků,“ uvedla Zlata Lakomá z Okresní agrární komory v Šumperku.

Lidé si tak budou moci opět pořídit kvalitní sýry, maso, ryby nebo drobné řemeslné výrobky. Stejně jako v minulosti budou trhy probíhat každý první pátek v měsíci a na obvyklém místě nedaleko hotelu Grand v Šumperku.

„Farmářské trhy letos nabídneme i v Zábřeze, kde se budou konat každý třetí čtvrtek v měsíci od dubna do října,“ dodala Lakomá.

Přímo od výrobců si budou moci nakoupit zájemci také v Mohelnici. Konkrétní termíny tamních farmářských trhů ale zatím pořadatelé nezveřejnili.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 2.4.2019 16:55
Titulek: Bude tam podle EU
Autor: Alik
11
dvojí kvalita potravin?
Reagovat
Datum: 7.4.2019 18:39
Titulek: ostuda
Autor: cerny
ostuda pro sumperk
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Do kin míří film Yesterday. Víte jaké to je, když jste jediný člověk na světě, který zná písničky The Beatles? Dvě legendy britského filmu, oscarový režisér Danny Boyle a scenárista legendárních komedií Richard Curtis, spojili síly a natočili originální a hravou komedii o muzice a lásce. Šunmerské kino OKO ho promítne ve čtvrtek 27. června. Tři z vás mohou být u toho, když správně odpoví na soutěžní otázku a budou mít kapku štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Jaký film nenatočil režisér Danny Boyle?
a) Milionář z chatrče
b) Trainspotting
c) Jobs

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Tři volné vstupenky na divadelní představení Manželství v kostce, které uvede zábřežský kulturní dům v pátek 21. června od 19 hodin zcela netradičně v kině RETRO, vyhrávají: Květa Dvořáková z Velkých Losin, Petra Brachtlová z Libiny a Bronislava Nečesaná z Mohelnice. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně Kulturního domu.