ZPRAVODAJSTVÍ

V pátek začnou letošní první farmářské trhy

2. dubna 2019, 15:00, jak
Šumperk – Po šesti měsících čekání se lidé v Šumperku opět dočkají farmářských trhů. Vloni si mohli kvalitní potraviny naposledy koupit v říjnu, letos dostanou první šanci už tento pátek 5. dubna.

„Pozvali jsme osvědčené prodejce a výrobce, na které jsme měli výborné reference z minulých ročníků,“ uvedla Zlata Lakomá z Okresní agrární komory v Šumperku.

Lidé si tak budou moci opět pořídit kvalitní sýry, maso, ryby nebo drobné řemeslné výrobky. Stejně jako v minulosti budou trhy probíhat každý první pátek v měsíci a na obvyklém místě nedaleko hotelu Grand v Šumperku.

„Farmářské trhy letos nabídneme i v Zábřeze, kde se budou konat každý třetí čtvrtek v měsíci od dubna do října,“ dodala Lakomá.

Přímo od výrobců si budou moci nakoupit zájemci také v Mohelnici. Konkrétní termíny tamních farmářských trhů ale zatím pořadatelé nezveřejnili.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 2.4.2019 16:55
Titulek: Bude tam podle EU
Autor: Alik
dvojí kvalita potravin?
Reagovat
Datum: 7.4.2019 18:39
Titulek: ostuda
Autor: cerny
ostuda pro sumperk
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 5 vstupenek na závěrečný díl ságy Avengers, kterou šumperské kino OKO uvede 25. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder.

Poslední díl série se jmenuje:

A) Avengers: Endgame
B) Avengers: Infinity War
C) Avengers: Intimity bar

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Volné vstupenky na velikonočně laděný den v šumperském muzeu ve čtvrtek 18.dubna od 9 do 16 hodin vyhráli: Lucie Šafářová z Brníčka a Lenka Valentová z Bohutína. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v den konání akce na recepci muzea.