V Nitře to jelo jako nikdy

19. června 2008, 11:13, mar, Tým InLine Sokol Šumperk
Nitra/Šumperk - Šestý díl Nestlé LifeInline Tour hostila Slovenská Nitra. Na Výstavišti se představilo celkem 210 registrovaných bruslařů, kteří se dopoledne museli vypořádat s  deštěm a chladem.

Na desetikilometrové trati jsme byli zastoupeni pěticí závodníků, z nichž byl nejaktivnější Svatopluk Sladký, který převážně určoval tempo závodu a v konečném účtování obsadil druhé místo celkově a první v kategorii M 3. Další z našich dojel mladý Jan Choma na sedmé pozici a v těsném závěsu za ním, na osmém místě, náš nejzkušenější borec Martin Holoubek, kterému však přes pracovní vytížení nezbývá čas na trénink. První místo v kategorii M 4 vybojoval  šumperský Petr Janda a celkově obsadil patnáctou pozici. Poslední z našich Tomáš Březina měl velkou smůlu, bohužel závod nedokončil. Dalším úspěchem na desítce bylo obsazení druhé pozice naším týmem ve složení Sladký, Choma a Holoubek.

Na trať jednadvacítky se postavili dva závodníci šumperského sokola. Milan Jeřábek, který opět potvrdil svou výbornou formu, když vybojoval celkově jedenáctou příčku a v kategorii M 4 obsadil druhé místo. Roman Fišnar měl smolný den a dojel na devatenáctém místě. Po závodě řekl: “První dvě kola to bylo docela v pohodě, ale ve třetím kole jako když utne, všechna síla byla v tu ránu pryč a až do konce jsem se trápil.“ Závěrem je nutno vyzdvihnout umístění v týmech na 21 kilometrů, kdy tým ve složení  Roman Fišnar, Milan Jeřábek a Filip Adlt obsadili vynikající 1. místo – gratulujeme.

Příští neděli nás čeká Praha s puncem mistrovství republiky v maratónu, tak bychom rádi popřáli všem závodníkům hodně štěstí a sil.

• 5. LOCHMAN Petr (SSC Otrokovice)

• 11. Milan Jeřábek (InLine Sokol Šumperk)
  • 19. Roman Fišnar (InLine Sokol Šumperk)

Výsledky 10 km:

Muži:

• 1. SVOBODA Filip (BO-Žďár)
  • 2. SLADKÝ Svatopluk (InLine Sokol Šumperk)
  • 3. HOLEK Tomáš (BO Žďár)
  • 4. ADLT Adam (BO Žďár)
  • 5. TRNAVSKÝ Lukáš (- - - )
  • 7. CHOMA Jan (InLine Sokol Šumperk)
  • 8. HOLOUBEK Martin (InLine Sokol Šumperk)
  • 15. JANDA Petr (InLine Sokol Šumperk)
  • DNF BŘEZINA Tomáš (InLine Sokol Šumperk)

Trať už osychala při závodě na 10 km, v němž se představilo 65 účastníků, z toho pět šumperských sokolů a půlmaratón absolvovalo 104 bruslařů, z toho dva naši. Půlmaratónská trať se startovala už za sucha a sluníčka. Vyhlášení se konalo za teplého slunečného počasí ve výborné atmosféře.Vítězství na nejdelší trati zaznamenali domácí borci Renáta Karabová a Milan Križan.

Hrajte s REJEM o pět vstupenek na společný koncert kapel UDG, O5 a RADEČEK a písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v pátek 1. prosince v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Jak se jmenuje společné turné UDG, O5 a Radeček a Pokáče?

A) Kamarádi tour
B) Rivalové tour
C) Parťáci na turné

Vstupenku na nový film MILADA, který promítá kino OKO v Šumperku 27. listopadu, vyhráli Šárka Siblová ze Šumperka, Vilma Sadilová z Libiny a Renda Šmíd z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina.