SPORT

V Nitře to jelo jako nikdy

19. června 2008, 11:13, mar, Tým InLine Sokol Šumperk
Nitra/Šumperk - Šestý díl Nestlé LifeInline Tour hostila Slovenská Nitra. Na Výstavišti se představilo celkem 210 registrovaných bruslařů, kteří se dopoledne museli vypořádat s  deštěm a chladem.

Na desetikilometrové trati jsme byli zastoupeni pěticí závodníků, z nichž byl nejaktivnější Svatopluk Sladký, který převážně určoval tempo závodu a v konečném účtování obsadil druhé místo celkově a první v kategorii M 3. Další z našich dojel mladý Jan Choma na sedmé pozici a v těsném závěsu za ním, na osmém místě, náš nejzkušenější borec Martin Holoubek, kterému však přes pracovní vytížení nezbývá čas na trénink. První místo v kategorii M 4 vybojoval  šumperský Petr Janda a celkově obsadil patnáctou pozici. Poslední z našich Tomáš Březina měl velkou smůlu, bohužel závod nedokončil. Dalším úspěchem na desítce bylo obsazení druhé pozice naším týmem ve složení Sladký, Choma a Holoubek.

Na trať jednadvacítky se postavili dva závodníci šumperského sokola. Milan Jeřábek, který opět potvrdil svou výbornou formu, když vybojoval celkově jedenáctou příčku a v kategorii M 4 obsadil druhé místo. Roman Fišnar měl smolný den a dojel na devatenáctém místě. Po závodě řekl: “První dvě kola to bylo docela v pohodě, ale ve třetím kole jako když utne, všechna síla byla v tu ránu pryč a až do konce jsem se trápil.“ Závěrem je nutno vyzdvihnout umístění v týmech na 21 kilometrů, kdy tým ve složení  Roman Fišnar, Milan Jeřábek a Filip Adlt obsadili vynikající 1. místo – gratulujeme.

Příští neděli nás čeká Praha s puncem mistrovství republiky v maratónu, tak bychom rádi popřáli všem závodníkům hodně štěstí a sil.

 

Výsledky Nestlé LifeInLine v půlmaratonu (21 km): 

Muži:

 • 1. KRIŽAN Milan (inlinebss.sk)
 • 2. ADLT Filip (BO Žďár)
 • 3. PTÁČNÍK Tomáš (Fila Black Ice)
 • 4.  KREJČÍK Marek (Fila Black Ice)
 • 5. LOCHMAN Petr (SSC Otrokovice)

 • 11. Milan Jeřábek (InLine Sokol Šumperk)
 • 19. Roman Fišnar (InLine Sokol Šumperk)

 

Výsledky 10 km:

Muži:

 • 1. SVOBODA Filip (BO-Žďár)
 • 2. SLADKÝ Svatopluk (InLine Sokol Šumperk)
 • 3. HOLEK Tomáš (BO Žďár)
 • 4. ADLT Adam (BO Žďár)
 • 5. TRNAVSKÝ Lukáš (- - - )
 • 7. CHOMA Jan (InLine Sokol Šumperk)
 • 8. HOLOUBEK Martin (InLine Sokol Šumperk)
 • 15. JANDA Petr (InLine Sokol Šumperk)
 • DNF BŘEZINA Tomáš (InLine Sokol Šumperk)


Trať už osychala při závodě na 10 km, v němž se představilo 65 účastníků, z toho pět šumperských sokolů a půlmaratón absolvovalo 104 bruslařů, z toho dva naši. Půlmaratónská trať se startovala už za sucha a sluníčka. Vyhlášení se konalo za teplého slunečného počasí ve výborné atmosféře.Vítězství na nejdelší trati zaznamenali domácí borci Renáta Karabová a Milan Križan. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).