ZPRÁVY

V Mohelnici se převrátil jeřáb

29. května 2012, 13:17, BH
V Mohelnici se převrátil jeřáb Mohelnice – K převrácenému jeřábu vyjížděli v pondělí 28. května zábřežští hasiči. Došlo ke zranění jeřábníka, úniku oleje a k poničení osobního auta.

„Jeřáb zvedal unimobuňku, a když byla ve výšce asi čtyř metrů, začaly se stroji bořit podpěrné nohy na zátěžové straně, protože stál na měkkém podloží. Rameno jeřábu se opřelo o další unimobuňky a jeho konec se zabořil do osobního auta zaparkovaného opodál,“ uvedla mluvčí hasičů Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková. Zraněného muže, který jeřáb obsluhoval, převezla zdravotnická záchranná služba do nemocnice. Při nehodě došlo k drobnému úniku oleje. Hasiči místo zabezpečili, aby nedošlo ke znečištění půdy. Věc postoupili Policii ČR.


Foto: HZS OL


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.