ZPRAVODAJSTVÍ

V Mohelnici se kradou auta jako na běžícím pásu

14. května 2019, 12:00, jak
Mohelnice – Špatná zpráva pro řidiče v Mohelnici: zloději tam ukradli auto. A ještě horší: letos rozhodně nejde o první takový případ. Policie v souvislosti s množícími se krádežemi vybízí šoféry k obezřetnosti.

„Žádáme občany, aby věnovali zvýšenou pozornost pohybu osob kolem zaparkovaných aut. V případě jakýchkoli pochybností či podezření mohou okamžitě zalarmovat policisty,“ uvedla jejich mluvčí Jiřina Vybíhalová.

K zatím poslední krádeži vozu došlo ve městě na začátku května. Z ulice Stanislavova zmizela fabie. Její krádež oznámila kriminalistům osmatřicetiletá žena, které tak vznikla škoda za devadesát tisíc korun.

Minulý měsíc zmizela z Mohelnice další dvě auta, a to volkswagen za 280 tisíc korun a audi za 170 tisíc. „Mohelnice doplácí na blízkost dálnice, po které se zloději dokážou během pár hodin přemístit s ukradenými vozy na druhý konec republiky,“ řekl Týdnu na severu s vyšetřováním dobře obeznámený zdroj.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 14.5.2019 14:28
Titulek: hopá
Autor: Josef Vymazal
Mohelnice je obec zlodějů a podvodníků.Tam není dobrého nic, ani rohlíky. Já osobně bych ji zavezl kamením a hlínou.
Reagovat
Datum: 14.5.2019 19:54
Titulek: Re: hopá
Autor: aNONYM
Hlavně aby neukradli žluté porsche Johanky z Arku.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Rejem o tři lístky na film Rocketman.Životní příběh hudební legendy Eltona Johna, vinoucí se od jeho hudebních začátků až na samotný vrchol, protkaný jeho největšími hity. Režie se ujal Dexter Fletcher, který stál za dokončením filmu Bohemian Rhapsody. Šumperské kino OKO ho promítá ve čtvrtek 30. května. Můžete být u toho, pokud odpovíte správně na soutěžní otázku. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Otázka:
V hlavní roli Eltona Johna zazáří Taron Egerton. V jakém kresleném filmu si Eltona Johna již zazpíval

A) Tajný život mazlíčků
B) Ledová královna
C) Zpívej

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESU na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky pro třikrát dvě osoby na zahajovací koncert festivalu Klášterní hudební slavnosti 2019 konaný v šumperském Domě kultury 7. června, vyhrávají: L. Odehnalová z Kolšova, M. Kulhaj ze Šumperka a Z. Trhalová ze Zábřeha. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně DK.