ZPRAVODAJSTVÍ

V Mohelnici se kradou auta jako na běžícím pásu

14. května 2019, 12:00, jak
Mohelnice – Špatná zpráva pro řidiče v Mohelnici: zloději tam ukradli auto. A ještě horší: letos rozhodně nejde o první takový případ. Policie v souvislosti s množícími se krádežemi vybízí šoféry k obezřetnosti.

„Žádáme občany, aby věnovali zvýšenou pozornost pohybu osob kolem zaparkovaných aut. V případě jakýchkoli pochybností či podezření mohou okamžitě zalarmovat policisty,“ uvedla jejich mluvčí Jiřina Vybíhalová.

K zatím poslední krádeži vozu došlo ve městě na začátku května. Z ulice Stanislavova zmizela fabie. Její krádež oznámila kriminalistům osmatřicetiletá žena, které tak vznikla škoda za devadesát tisíc korun.

Minulý měsíc zmizela z Mohelnice další dvě auta, a to volkswagen za 280 tisíc korun a audi za 170 tisíc. „Mohelnice doplácí na blízkost dálnice, po které se zloději dokážou během pár hodin přemístit s ukradenými vozy na druhý konec republiky,“ řekl Týdnu na severu s vyšetřováním dobře obeznámený zdroj.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 14.5.2019 14:28
Titulek: hopá
Autor: Josef Vymazal
13
Mohelnice je obec zlodějů a podvodníků.Tam není dobrého nic, ani rohlíky. Já osobně bych ji zavezl kamením a hlínou.
Reagovat
Datum: 14.5.2019 19:54
Titulek: Re: hopá
Autor: aNONYM
Hlavně aby neukradli žluté porsche Johanky z Arku.
Reagovat
Datum: 29.5.2019 10:08
Titulek: Re: hopá
Autor: Jarda
Ne jen to a také doupě vařičů peří a feťáků :D
Reagovat
Datum: 29.5.2019 20:09
Titulek: Re: hopá
Autor: Nanosekunda ®
víš kulový...
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem o dvě volné vstupenky do Šumperského muzea, kde 25. července proběhne Prázdninový den. Malé návštěvníky čekají vědomostní a dovednostní úkoly při dobrodružné cestě za pokladem ve Velké prázdninové herně. V rámci výstavy Nakrájíme, zamícháme, rozšleháme také zjistí, jak šikovnými pomocníky v kuchyni jsou, a sami si vyzkoušejí, jaké to je být kuchařem. Společně nahlédneme pod pokličku nejenom české, ale také evropské kuchyně. Kdo chce čelit kulinářským výzvám a k tomu se skvěle bavit nesmí chybět. Můžete být se svými dětmi u toho, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

V jakém duchu se ponese letošní Prázdninový den v Muzeu Šumperk?
A. Historickém
B. Kulinářském
C. Elegantním

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné dvojvstupenky na koncert pokračujících Klášterních hudebních slavností, konaný 11. července v Rapotíně vyhráli: O. Dvořák z Velkých Losin, J. Holínová z Bludova, J. Haramia a J. Růžičková ze Šumperka. Blahopřejeme! Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.

Volné dvojvstupenky na závěrečný koncert v Šumperku, konaný 26. července v Klášterním kostele vyhráli: Jitka Klaclová, Marcela Haramiová a Martin Kulhaj ze Šumperka. Blahopřejeme! O výhru se přihlaste při vstupu do kostela.