ZPRÁVY

V Mohelnici hořela střecha školyAKTUALIZOVÁNO

29. července 2012, 14:43, BH
V Mohelnici hořela střecha školy Mohelnice – Čtyři jednotky hasičů likvidovaly v pátek večer požár střechy Střední školy technické v Mohelnici.

O tom, že hoří škola, dostaly informaci krátce před devátou hodinou. Na místo vyrazili profesionální hasiči ze Zábřehu se dvěma cisternami a dobrovolní hasiči z Mohelnice, Loštic a z Lukavic.

„Po příjezdu hasiči zjistili, že hoří střecha na dvoupatrové školní budově. Po provedeném průzkumu vyloučili přítomnost lidí. Požár zasáhl střešní konstrukci na ploše zhruba třikrát tři metry a zničil dva trámy,“ uvedla mluvčí hasičů Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková. Hasiči požár zdolali i bez použití výškové techniky. V průběhu likvidačních prací dohašovali ohniska a odvětrávali zakouřené prostory. K události se dostavil starosta města a školník dané školy.

Výše škody i příčina vzniku požáru jsou předmětem dalšího šetření.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).