ZPRÁVY

V Mohelnici hořela střecha školyAKTUALIZOVÁNO

29. července 2012, 14:43, BH
V Mohelnici hořela střecha školy Mohelnice – Čtyři jednotky hasičů likvidovaly v pátek večer požár střechy Střední školy technické v Mohelnici.

O tom, že hoří škola, dostaly informaci krátce před devátou hodinou. Na místo vyrazili profesionální hasiči ze Zábřehu se dvěma cisternami a dobrovolní hasiči z Mohelnice, Loštic a z Lukavic.

„Po příjezdu hasiči zjistili, že hoří střecha na dvoupatrové školní budově. Po provedeném průzkumu vyloučili přítomnost lidí. Požár zasáhl střešní konstrukci na ploše zhruba třikrát tři metry a zničil dva trámy,“ uvedla mluvčí hasičů Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková. Hasiči požár zdolali i bez použití výškové techniky. V průběhu likvidačních prací dohašovali ohniska a odvětrávali zakouřené prostory. K události se dostavil starosta města a školník dané školy.

Výše škody i příčina vzniku požáru jsou předmětem dalšího šetření.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).