ZPRÁVY

V Mohelnici hořela střecha školyAKTUALIZOVÁNO

29. července 2012, 14:43, BH
V Mohelnici hořela střecha školy Mohelnice – Čtyři jednotky hasičů likvidovaly v pátek večer požár střechy Střední školy technické v Mohelnici.

O tom, že hoří škola, dostaly informaci krátce před devátou hodinou. Na místo vyrazili profesionální hasiči ze Zábřehu se dvěma cisternami a dobrovolní hasiči z Mohelnice, Loštic a z Lukavic.

„Po příjezdu hasiči zjistili, že hoří střecha na dvoupatrové školní budově. Po provedeném průzkumu vyloučili přítomnost lidí. Požár zasáhl střešní konstrukci na ploše zhruba třikrát tři metry a zničil dva trámy,“ uvedla mluvčí hasičů Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková. Hasiči požár zdolali i bez použití výškové techniky. V průběhu likvidačních prací dohašovali ohniska a odvětrávali zakouřené prostory. K události se dostavil starosta města a školník dané školy.

Výše škody i příčina vzniku požáru jsou předmětem dalšího šetření.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.