ZPRÁVY

V Maletíně hořela kůlna s automobilem

21. října 2012, 09:37, mošo
Maletín – Dřevěná kůlna se zaparkovaným automobilem a uskladněným dřevem hořela v pátek v Maletíně. Na místě zasahovaly čtyři jednotky hasičů. Při požáru naštěstí nebyl nikdo zraněn.
Deset minut po šesté hodině dostalo operační středisko Hasičského záchranného sboru v Olomouci informaci o požáru dřevěné garáže, v níž měly být zaparkovány dva automobily. Na místo se okamžitě rozjeli profesionální hasiči ze Zábřeha a dobrovolní hasiči z Maletína, Lukavic a Mohelnice.
Po příjezdu na místo zjistili, že v kůlně stojí pouze jeden automobil značky Renault. Kromě něj v ní bylo uskladněno také dřevo. Garáž o rozměrech 6 x 15 metrů byla proto celá v plamenech, auto se naprosto uškvařilo. Hasiči požár lokalizovali, pomocí bagru vyhrabávali ven ohořelé dřevo a dohašovali poslední hořící kusy.
Majitel prohlásil, že mu nevznikla žádná škoda, příčina požáru se nyní šetří.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).