ZPRÁVY

V Maletíně hořela kůlna s automobilem

21. října 2012, 09:37, mošo
Maletín – Dřevěná kůlna se zaparkovaným automobilem a uskladněným dřevem hořela v pátek v Maletíně. Na místě zasahovaly čtyři jednotky hasičů. Při požáru naštěstí nebyl nikdo zraněn.
Deset minut po šesté hodině dostalo operační středisko Hasičského záchranného sboru v Olomouci informaci o požáru dřevěné garáže, v níž měly být zaparkovány dva automobily. Na místo se okamžitě rozjeli profesionální hasiči ze Zábřeha a dobrovolní hasiči z Maletína, Lukavic a Mohelnice.
Po příjezdu na místo zjistili, že v kůlně stojí pouze jeden automobil značky Renault. Kromě něj v ní bylo uskladněno také dřevo. Garáž o rozměrech 6 x 15 metrů byla proto celá v plamenech, auto se naprosto uškvařilo. Hasiči požár lokalizovali, pomocí bagru vyhrabávali ven ohořelé dřevo a dohašovali poslední hořící kusy.
Majitel prohlásil, že mu nevznikla žádná škoda, příčina požáru se nyní šetří.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.