ZPRÁVY

V Maletíně hořela kůlna s automobilem

21. října 2012, 09:37, mošo
Maletín – Dřevěná kůlna se zaparkovaným automobilem a uskladněným dřevem hořela v pátek v Maletíně. Na místě zasahovaly čtyři jednotky hasičů. Při požáru naštěstí nebyl nikdo zraněn.
Deset minut po šesté hodině dostalo operační středisko Hasičského záchranného sboru v Olomouci informaci o požáru dřevěné garáže, v níž měly být zaparkovány dva automobily. Na místo se okamžitě rozjeli profesionální hasiči ze Zábřeha a dobrovolní hasiči z Maletína, Lukavic a Mohelnice.
Po příjezdu na místo zjistili, že v kůlně stojí pouze jeden automobil značky Renault. Kromě něj v ní bylo uskladněno také dřevo. Garáž o rozměrech 6 x 15 metrů byla proto celá v plamenech, auto se naprosto uškvařilo. Hasiči požár lokalizovali, pomocí bagru vyhrabávali ven ohořelé dřevo a dohašovali poslední hořící kusy.
Majitel prohlásil, že mu nevznikla žádná škoda, příčina požáru se nyní šetří.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na společný koncert kapel UDG, O5 a RADEČEK a písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v pátek 1. prosince v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje společné turné UDG, O5 a Radeček a Pokáče?

A) Kamarádi tour
B) Rivalové tour
C) Parťáci na turné

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na nový film MILADA, který promítá kino OKO v Šumperku 27. listopadu, vyhráli Šárka Siblová ze Šumperka, Vilma Sadilová z Libiny a Renda Šmíd z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina.