KULTURA

V kulturáku zazní původní rokenrol

11. ledna 2012, 16:18, téma KULTURNÍ ŽIVOT, rejdakce
V kulturáku zazní původní rokenrol Šumperk - Legendární zpěváci Karel Kahovec a Viktor Sodoma budou v Šumperku vzpomínat na doby, kdy písničky ještě měly melodii. Doprovodnou kapelou jim nebude nikdo méně proslulý než bývalá doprovodná kapela Petra Nováka George & Beathovens, která slaví 45. výročí.

Hudebníci připomenou posluchačům písně z 50. a 60. let. Můžeme se tak těšit na původní rokenrol a Kahovcovy hity jako jsou Paní v černém, Poprava blond holky nebo Svou lásku jsem rozdal. Viktor Sodoma zase připomene repertoár skupiny Matadors.
 

Oba zpěváci, Karel Kahovec a Viktor Sodoma, pak společně zavzpomínají na Petra Nováka v písních Povídej, Já budu chodit po špičkách, Náhrobní kámen, Hvězdičko blýskavá.

Kompilační koncert se uskuteční ve středu 18. ledna v 19 hodin ve velkém sále Domu kultury Šumperk.
Vstupenky přijdou v předprodeji na 150 korun, v den akce podraží na dvě stovky.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.