ZPRÁVY

V Hraběšicích hořela chata

2. listopadu 2012, 09:11, mošo
V Hraběšicích hořela chata Hraběšice – Požár dnes v noci zachvátil chatu v Hraběšicích. Na místo se rozjely tři jednotky hasičů, kterým se po několika hodinách podařilo uhasit plameny. Vzniklá škoda činí podle prvního odhadu 800 tisíc korun. Při události nebyl naštěstí nikdo zraněn.
Operační středisko Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje dostalo informaci o požáru dnes v noci ve tři hodiny. Napůl zděná a napůl dřevěná chata o rozměrech 10 x 6 metrů stála na okraji lesa a byla celá v plamenech.
Na místě zasahovali profesionální hasiči ze Šumperka a dobrovolní hasiči z Temenice a Nového Malína. Za použití nastavovacího žebříku rozebírali střechu, prolévali podkroví, odvětrávali prostor a později dohašovali skrytá ohniska. Požár se jim podařilo zcela zlikvidovat dnes ráno o tři čtvrtě na sedm.
Vnitřní prostory chaty a část střechy jsou zcela zničené. Příčina vzniku požáru je zatím v šetření.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 6.11.2012 11:55
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
103
125
Tento článek mne velice zarmoutil. Proč takováto neštěstí vždy postihnou hodné, poctivé a přátelské lidi a bezpáteřním, prolhaným podvodníkům a zlodějům se toto nikdy nestane. Majitele této chaty je mi velice líto, právě on si to nezasloužil............ Koneckonců na každou svini se jednou bude vařit voda.
Reagovat

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.