ZPRÁVY

V Hraběšicích hořela chata

2. listopadu 2012, 09:11, mošo
V Hraběšicích hořela chata Hraběšice – Požár dnes v noci zachvátil chatu v Hraběšicích. Na místo se rozjely tři jednotky hasičů, kterým se po několika hodinách podařilo uhasit plameny. Vzniklá škoda činí podle prvního odhadu 800 tisíc korun. Při události nebyl naštěstí nikdo zraněn.
Operační středisko Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje dostalo informaci o požáru dnes v noci ve tři hodiny. Napůl zděná a napůl dřevěná chata o rozměrech 10 x 6 metrů stála na okraji lesa a byla celá v plamenech.
Na místě zasahovali profesionální hasiči ze Šumperka a dobrovolní hasiči z Temenice a Nového Malína. Za použití nastavovacího žebříku rozebírali střechu, prolévali podkroví, odvětrávali prostor a později dohašovali skrytá ohniska. Požár se jim podařilo zcela zlikvidovat dnes ráno o tři čtvrtě na sedm.
Vnitřní prostory chaty a část střechy jsou zcela zničené. Příčina vzniku požáru je zatím v šetření.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 6.11.2012 11:55
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
104
125
Tento článek mne velice zarmoutil. Proč takováto neštěstí vždy postihnou hodné, poctivé a přátelské lidi a bezpáteřním, prolhaným podvodníkům a zlodějům se toto nikdy nestane. Majitele této chaty je mi velice líto, právě on si to nezasloužil............ Koneckonců na každou svini se jednou bude vařit voda.
Reagovat