SPORT

V Břeclavi úspěšnější Draci

13. února 2009, 19:25, Michal Šíma
V Břeclavi úspěšnější Draci Břeclav - Na ledě Lvů z Břeclavi vstoupili šumperští hokejisté do odvetných utkání nadstavbové části druhé ligy.
Trenérovi Šumperka Jiřímu Režnarovi nadělaly starosti absence tradičních pilířů základní sestavy. Šumperskému kormidelníkovi chyběli obránce Holík a útočníci Ambruz, Duba, Novosad a Brunec.

Domácí Břeclav, ač je na spodních příčkách tabulky, doma pravidelně sbírá body i kvalitnějším soupeřům. Proto se nedal z pohledu Draků očekávat lehký zápas.

Draci ale potvrdili roli favorita. Nejprve v 11. minutě otevřel skóre Jakub Hulva po přihrávce Vymazala. Domácí sice ještě do přestávky srovnali krok, nebot' se trefil Popela, ale Draci ve druhé třetině rozhodli o svém vítězství.

V prostřední části hry se prosadil nejdříve znovu Hulva opět po nahrávce Vymazala a poté v polovině druhé třetiny vsítil další gól kapitán Roman Meluzín. O železnou pojistku se nakonec postaral o dvě minuty později Drábek. Vedení 4:1 už vypadalo více než slibně, avšak domácí Lvi se nevzdali a zápletku poslední dvacetiminutovce dal těsně před odchodem do kabin opět Popela, který tak snížil na 4:2.

V poslední části však již Draci i s přispěním dobrého výkonu Maláče v brance vedení udrželi a porazili tak Břeclav na jejím ledě 4:2. Tento triumf však nemá vliv na postavení v tabulce, protože všichni konkurenti šumperských hokejistů taktéž zvítězili.

HC Břeclav - Salith Šumperk  2:4

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.