V Břeclavi úspěšnější Draci

13. února 2009, 19:25, Michal Šíma
V Břeclavi úspěšnější Draci Břeclav - Na ledě Lvů z Břeclavi vstoupili šumperští hokejisté do odvetných utkání nadstavbové části druhé ligy.
Trenérovi Šumperka Jiřímu Režnarovi nadělaly starosti absence tradičních pilířů základní sestavy. Šumperskému kormidelníkovi chyběli obránce Holík a útočníci Ambruz, Duba, Novosad a Brunec.

Domácí Břeclav, ač je na spodních příčkách tabulky, doma pravidelně sbírá body i kvalitnějším soupeřům. Proto se nedal z pohledu Draků očekávat lehký zápas.

Draci ale potvrdili roli favorita. Nejprve v 11. minutě otevřel skóre Jakub Hulva po přihrávce Vymazala. Domácí sice ještě do přestávky srovnali krok, nebot' se trefil Popela, ale Draci ve druhé třetině rozhodli o svém vítězství.

V prostřední části hry se prosadil nejdříve znovu Hulva opět po nahrávce Vymazala a poté v polovině druhé třetiny vsítil další gól kapitán Roman Meluzín. O železnou pojistku se nakonec postaral o dvě minuty později Drábek. Vedení 4:1 už vypadalo více než slibně, avšak domácí Lvi se nevzdali a zápletku poslední dvacetiminutovce dal těsně před odchodem do kabin opět Popela, který tak snížil na 4:2.

V poslední části však již Draci i s přispěním dobrého výkonu Maláče v brance vedení udrželi a porazili tak Břeclav na jejím ledě 4:2. Tento triumf však nemá vliv na postavení v tabulce, protože všichni konkurenti šumperských hokejistů taktéž zvítězili.

HC Břeclav - Salith Šumperk  2:4

NA DYMYTRY ZADARMO

Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).