ZPRÁVY

V Branné se uskuteční jedinečná exhibice saunérů z osmi zemí

19. listopadu 2013, 11:47, BH
V Branné se uskuteční jedinečná exhibice saunérů z osmi zemí Branná - Mistři saunéři z osmi zemí Evropy se sejdou ve dnech 29. listopadu až 1. prosince v Branné. Uskuteční se zde Sauna Herbal Cup 2013. Exhibici celkem 17 profesionálů z Itálie, Německa, Rakouska, Maďarska, Chorvatska, Polska, Česka a Slovenska mohou zájemci vyzkoušet na vlastní kůži. Saunová show bude otevřená široké návštěvnické veřejnosti.

Všichni saunéři se během letošní bohaté sezóny saunových zážitků utkali v mnoha národních šampionátech i světových soutěží. Ze světových klání, kde saunéři představují svá nádherná vystoupení desítkám i stovkám návštěvníků saun a saunových divadel najednou, se na konec letošního roku sjíždí na půdě Relax centra Kolštejn. Zcela jiné pojetí saunových ceremoniálů v podání evropských saunérů představuje skutečnou událost podzimu a konce roku 2013.

„Je až těžko uvěřitelné, že tohle všechno se potká během tří dnů na jednom místě v České republice, v Branné,“ říká ředitel pořádajícího Relax centra Kolštejn Tomáš Drápal. Zájemci o účast na Sauna Herbal Cup 2013 v Branné mohou využít dvouhodinové, tříhodinové či celodenní vstupy.

U příležitosti Sauna Herbal Cup představí tamní Minipivovar Kolštejn novinku v podobě 15stupňového piva nazvaného Menhir. Jedná se o polotmavý speciál ze čtyř druhů sladu. „V ležáckém sklepě jsme jej už s ředitelem a zaměstnanci našeho komplexu testovali. Chutná samozřejmě všem,“ uvedl sládek kolštejnského minipivovaru Jiří Maks.


Foto: archiv Relax centra Kolštejn
Sanové ceremoniály předvedou v rámci Sauna Herbal Cup 2013 saunéři z osmi evropských zemí.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).