SPORT

V boji o první místo uspěl Šumperk

8. května 2008, 21:19, simi
V boji o první místo uspěl Šumperk Mohelnice - Dlouho očekávané derby v rámci krajského přeboru ve fotbalu našlo vítěze v hráčích Šumperka.

Ti dokázali v boji o první pozici porazit konkurenty z Mohelnice 2:1 po brankách Hecla a Navrátila. Za domácí zkorigoval až v závěru Šrot. O utkání byl obrovský zájem, šumperský klub dokonce připravil pro věrné fandy autobus a není se čemu divit, vždyť šlo o hodně, vítěz se posunul na čelo tabulky a v závěru soutěže tak má o tři body lepší výchozí pozici v souboji o postup do divize E. 

Mohelnice má sice na programu papírově lehčího soupeře, když  přivítá na svém hřišti Kozlovice, kdežto Šumperk se rovněž doma postaví doposud čtvrtým Mikulovicím. Svěřence trenéra Čecha tak určitě nečeká lehké utkání jako poslední domácí zápas s posledními Opatovicemi, ale i tak by měli rozjetí šumperští fotbalisté zvítězit. Utkání začne v neděli 11.5. v 16,30.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.