SPORT

V boji o první místo uspěl Šumperk

8. května 2008, 21:19, simi
V boji o první místo uspěl Šumperk Mohelnice - Dlouho očekávané derby v rámci krajského přeboru ve fotbalu našlo vítěze v hráčích Šumperka.

Ti dokázali v boji o první pozici porazit konkurenty z Mohelnice 2:1 po brankách Hecla a Navrátila. Za domácí zkorigoval až v závěru Šrot. O utkání byl obrovský zájem, šumperský klub dokonce připravil pro věrné fandy autobus a není se čemu divit, vždyť šlo o hodně, vítěz se posunul na čelo tabulky a v závěru soutěže tak má o tři body lepší výchozí pozici v souboji o postup do divize E. 

Mohelnice má sice na programu papírově lehčího soupeře, když  přivítá na svém hřišti Kozlovice, kdežto Šumperk se rovněž doma postaví doposud čtvrtým Mikulovicím. Svěřence trenéra Čecha tak určitě nečeká lehké utkání jako poslední domácí zápas s posledními Opatovicemi, ale i tak by měli rozjetí šumperští fotbalisté zvítězit. Utkání začne v neděli 11.5. v 16,30.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

CD FLEKSIBLE ZADARMO


Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Soutěžní otázka:

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).