ZPRAVODAJSTVÍ

Už příští týden odstartuje v Šumperku vánoční program

27. listopadu 2018, 16:00, hap
Už příští týden odstartuje v Šumperku vánoční program Šumperk – Akcí Strom splněných přání začne v Informačním centru Šumperk už příští pondělí čas obdarovávání. Dárky pak mohou zájemci nosit na stejné místo až do 18. prosince.

 „Už potřetí se v našem informačním centru uskuteční v pondělí 3. prosince od 17.30 hodin slavnostní zahájení akce Strom splněných přání. Atmosféru nám zpříjemní děti z pěveckého oddělení Základní umělecké školy Šumperk ze třídy Šárky Čížkové,“ uvedla Miroslava Kouřilová z IC Šumperk.
Po slavnostním zahájení akce si mohou „Ježíšci“ vybrat přání některého z dětí z chudých rodin. „Myslím, že je to jedna z nejhezčích charitativních akcí, které znám. Do informačního centra přijdeme na zahájení už potřetí. Dávat dárky, které někomu udělají radost a přijdou vhod, mi přijde lepší, než dávat peníze. Navíc víme, že dárky potěší právě děti ze Šumperska,“ říká šestatřicetiletá paní Milena z Vikýřovic.
Jen v loňském roce se díky Stromu splněných přání v Šumperku vybralo 133 dárky. Část z nich putovala k dětem do Dětského centra Ostrůvek, další pak do Domu pro opuštěné rodiče s dětmi v tísni.
Zabalené dárky mohou letos zájemci odevzdat pracovnicím informačního centra nejpozději do úterý 18. prosince. Všechny dárky dětem slavnostně předá vedení města Šumperka ve čtvrtek 20. prosince.


Foto: red

Také v letošním roce můžete díky Stromu splněných přání obdarovat děti z chudých rodin.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DIVADLO ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na představení zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo hraje v šumperské inscenaci Ďábel proti bohu postavu Bobliga?

A) Petr Král
B) Petr Komínek
C) Petr

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 20. prosince, vyhráli Jiří Motyka z Hrabenova, Katina Korbarová z Rapotína a Iva Mikešková z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko Šumperk.