ZPRAVODAJSTVÍ

Už příští týden odstartuje v Šumperku vánoční program

27. listopadu 2018, 16:00, hap
Už příští týden odstartuje v Šumperku vánoční program Šumperk – Akcí Strom splněných přání začne v Informačním centru Šumperk už příští pondělí čas obdarovávání. Dárky pak mohou zájemci nosit na stejné místo až do 18. prosince.

 „Už potřetí se v našem informačním centru uskuteční v pondělí 3. prosince od 17.30 hodin slavnostní zahájení akce Strom splněných přání. Atmosféru nám zpříjemní děti z pěveckého oddělení Základní umělecké školy Šumperk ze třídy Šárky Čížkové,“ uvedla Miroslava Kouřilová z IC Šumperk.
Po slavnostním zahájení akce si mohou „Ježíšci“ vybrat přání některého z dětí z chudých rodin. „Myslím, že je to jedna z nejhezčích charitativních akcí, které znám. Do informačního centra přijdeme na zahájení už potřetí. Dávat dárky, které někomu udělají radost a přijdou vhod, mi přijde lepší, než dávat peníze. Navíc víme, že dárky potěší právě děti ze Šumperska,“ říká šestatřicetiletá paní Milena z Vikýřovic.
Jen v loňském roce se díky Stromu splněných přání v Šumperku vybralo 133 dárky. Část z nich putovala k dětem do Dětského centra Ostrůvek, další pak do Domu pro opuštěné rodiče s dětmi v tísni.
Zabalené dárky mohou letos zájemci odevzdat pracovnicím informačního centra nejpozději do úterý 18. prosince. Všechny dárky dětem slavnostně předá vedení města Šumperka ve čtvrtek 20. prosince.


Foto: red

Také v letošním roce můžete díky Stromu splněných přání obdarovat děti z chudých rodin.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.