ZPRÁVY

Útok zabijáka žena přežila

6. října 2015, 09:00, Jaroslav Kropáč
Zábřeh - K vážnému zločinu došlo uplynulou sobotu v Zábřeze přímo na pracovišti kovosběrny. Útočník zezadu napadl ženu a nožem s patnácticentimetrovou čepelí jí zasadil bodné rány do zad. Šokovaná pracovnice sadistický útok naštěstí přežila. Policie pachatele na místě činu zadržela.

 „K případu vyjela zábřežská posádka ve večerních hodinách. Lékař na místě zjistil, že žena měla dvě bodné rány v zádech, neznámý útočník však naštěstí nezasáhl životně důležité orgány,“ uvedl k případu mluvčí záchranné služby Pavel Vysloužil. Zdravotníci na místě šokovanou ženu ošetřili a při plném vědomí ji odvezli do Fakultní nemocnice v Olomouc, kde si ji do péče převzali tamní specialisté. „Žena leží na úrazové jednotce intenzivní péče a není v ohrožení života,“ dodává mluvčí olomoucké „fakultky“ Egon Havrlant.

Policie mlčí

„V současné době prověřujeme všechny okolnosti tohoto případu. Z taktických důvodů však k němu nebudeme sdělovat bližší informace do doby, než to bude možné,“ uvedla den po události mluvčí policie Irena Urbánková. Motiv činu zůstává neznámý, s velkou pravděpodobností se mohlo jednat o osobní mstu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 6.10.2015 10:09
Titulek: Kde vzít na chlast
Autor: Injekce
66
183
drogy atp.? Poraďte.
Reagovat
Datum: 6.10.2015 11:15
Titulek: Re: Kde vzít na chlast
Autor: Karel
160
Spíše žárlivost či nevěra!!!
Reagovat
Datum: 6.10.2015 15:34
Titulek: Re: Kde vzít na chlast...:
Autor: tvoja matka
69
Nejvíc frčej kola ze sklepů paneláků, pak auta a elektronika. A najde se i pár blbců co si na to vydělávaj prací.
Rozsáhlým průzkumem bylo zjištěno, že asi polovina české mládeže (do 25ti let) vidí svoji budoucnost velmi pozitivně, ta druhá půlka na drogy nemá peníze.
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).