ZPRÁVY

Útok zabijáka žena přežila

6. října 2015, 09:00, Jaroslav Kropáč
Zábřeh - K vážnému zločinu došlo uplynulou sobotu v Zábřeze přímo na pracovišti kovosběrny. Útočník zezadu napadl ženu a nožem s patnácticentimetrovou čepelí jí zasadil bodné rány do zad. Šokovaná pracovnice sadistický útok naštěstí přežila. Policie pachatele na místě činu zadržela.

 „K případu vyjela zábřežská posádka ve večerních hodinách. Lékař na místě zjistil, že žena měla dvě bodné rány v zádech, neznámý útočník však naštěstí nezasáhl životně důležité orgány,“ uvedl k případu mluvčí záchranné služby Pavel Vysloužil. Zdravotníci na místě šokovanou ženu ošetřili a při plném vědomí ji odvezli do Fakultní nemocnice v Olomouc, kde si ji do péče převzali tamní specialisté. „Žena leží na úrazové jednotce intenzivní péče a není v ohrožení života,“ dodává mluvčí olomoucké „fakultky“ Egon Havrlant.

Policie mlčí

„V současné době prověřujeme všechny okolnosti tohoto případu. Z taktických důvodů však k němu nebudeme sdělovat bližší informace do doby, než to bude možné,“ uvedla den po události mluvčí policie Irena Urbánková. Motiv činu zůstává neznámý, s velkou pravděpodobností se mohlo jednat o osobní mstu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 6.10.2015 10:09
Titulek: Kde vzít na chlast
Autor: Injekce
75
220
drogy atp.? Poraďte.
Reagovat
Datum: 6.10.2015 11:15
Titulek: Re: Kde vzít na chlast
Autor: Karel
168
Spíše žárlivost či nevěra!!!
Reagovat
Datum: 6.10.2015 15:34
Titulek: Re: Kde vzít na chlast...:
Autor: tvoja matka
77
100
Nejvíc frčej kola ze sklepů paneláků, pak auta a elektronika. A najde se i pár blbců co si na to vydělávaj prací.
Rozsáhlým průzkumem bylo zjištěno, že asi polovina české mládeže (do 25ti let) vidí svoji budoucnost velmi pozitivně, ta druhá půlka na drogy nemá peníze.
Reagovat