SPORT

Úspěšný šumperský aerobic

21. května 2009, 18:15, Michal Šíma
Praha - V neděli 17. 5. se v Praze uskutečnila tradiční soutěž Žij pohybem v aerobicu. Své zastoupení zde měl i Šumperk.
Fit Aerobic Klub Šumperk Angi Samcové sem vyslal tři družstva a to v kategoriích 4 - 7 let, 8 - 10 let a 15 - 21 let. Nejúspěšnějšími svěřenkyněmi Angi Samcové se ukázala být děvčata z týmu 8 - 10 let, která obsadila se svými skladbami Rebelky a Veselé čertice 1. a 2. místo.

Veselé čertice
 
Neztratily se však ani jejich starší kolegyně, jež ve větší konkurenci vybojovaly se svou sestavou Rumové pralinky umístění těsně pod vrcholem a odvezly si domů stříbrné medaile.


Rumové pralinky
 
Nejmladší účastnice ze Šumperka zaujaly čtvrtou pozici, tedy těsně pod medailovým umístěním. I tak si ale zaslouží pochvalu za svoji bojovnost.


Třídní výlet


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 25.7.2012 14:41
Titulek: Bez titulku
Autor: verunka
10
Já jsem třídní výlet tančila:)
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).