SPORT

Úspěšný šumperský aerobic

21. května 2009, 18:15, Michal Šíma
Praha - V neděli 17. 5. se v Praze uskutečnila tradiční soutěž Žij pohybem v aerobicu. Své zastoupení zde měl i Šumperk.
Fit Aerobic Klub Šumperk Angi Samcové sem vyslal tři družstva a to v kategoriích 4 - 7 let, 8 - 10 let a 15 - 21 let. Nejúspěšnějšími svěřenkyněmi Angi Samcové se ukázala být děvčata z týmu 8 - 10 let, která obsadila se svými skladbami Rebelky a Veselé čertice 1. a 2. místo.

Veselé čertice
 
Neztratily se však ani jejich starší kolegyně, jež ve větší konkurenci vybojovaly se svou sestavou Rumové pralinky umístění těsně pod vrcholem a odvezly si domů stříbrné medaile.


Rumové pralinky
 
Nejmladší účastnice ze Šumperka zaujaly čtvrtou pozici, tedy těsně pod medailovým umístěním. I tak si ale zaslouží pochvalu za svoji bojovnost.


Třídní výlet


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 25.7.2012 14:41
Titulek: Bez titulku
Autor: verunka
11
Já jsem třídní výlet tančila:)
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).