SPORT

Úspěšný šumperský aerobic

21. května 2009, 18:15, Michal Šíma
Praha - V neděli 17. 5. se v Praze uskutečnila tradiční soutěž Žij pohybem v aerobicu. Své zastoupení zde měl i Šumperk.
Fit Aerobic Klub Šumperk Angi Samcové sem vyslal tři družstva a to v kategoriích 4 - 7 let, 8 - 10 let a 15 - 21 let. Nejúspěšnějšími svěřenkyněmi Angi Samcové se ukázala být děvčata z týmu 8 - 10 let, která obsadila se svými skladbami Rebelky a Veselé čertice 1. a 2. místo.

Veselé čertice
 
Neztratily se však ani jejich starší kolegyně, jež ve větší konkurenci vybojovaly se svou sestavou Rumové pralinky umístění těsně pod vrcholem a odvezly si domů stříbrné medaile.


Rumové pralinky
 
Nejmladší účastnice ze Šumperka zaujaly čtvrtou pozici, tedy těsně pod medailovým umístěním. I tak si ale zaslouží pochvalu za svoji bojovnost.


Třídní výlet


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 25.7.2012 14:41
Titulek: Bez titulku
Autor: verunka
10
Já jsem třídní výlet tančila:)
Reagovat

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).