ZPRAVODAJSTVÍ

Unikátní areál TRUCK CARGO PARK v Šumperku

29. dubna 2019, 12:25, redakce, placená reklama
Unikátní areál TRUCK CARGO PARK v Šumperku Na podzim roku 2017 koupila společnost TRUCK CARGO PARK s.r.o. areál bývalé ČSAD v Šumperku a začala investovat do četných rekonstrukcí a revitalizací areálu samotného i jeho okolí. Vizí TRUCK CARGO PARK je nabídnout řidičům i podnikatelům bezkonkurenční servis a služby a být tím pravým řešením pro jejich potřeby. Ve spolupráci s městem Šumperk se daří naši vizi postupně naplňovat.

Nedaleko centra Šumperka se nachází rozlehlý průmyslový areál s plochou více než 50 000 m2. V říjnu 2017 koupila areál bývalé ČSAD společnost TRUCK CARGO PARK s.r.o. Od samého začátku vedení společnosti pracovalo s konceptem rozvoje areálu a vylepšení služeb pro stávající i budoucí nájemce a zákazníky.

Jednou z mnoha předností areálu je komplexnost služeb na jednom místě. Široká škála nabízených služeb zahrnuje kompletní servis kamionů a autobusů, pneuservis, čerpací stanici, myčku pro kamiony a autobusy, stanici technické kontroly ad. Do budoucna uvažujeme i o instalaci dobíjecí stanice pro elektromobily. Zkrátka o Vaše kamiony, autobusy a osobní vozy se Vám postarají na jedné adrese díky jedinečnému portfoliu nabízených služeb.

Součástí areálu je i administrativní budova o čtyřech podlažích s více než 40 kancelářemi o průměrné velikosti 15 m2. Začátkem roku 2019 byla dokončena její kompletní rekonstrukce vč. výměny oken a dveří. Volné kanceláře v případě zájmu nabízíme i částečně vybavené. Letos na jaře plánujeme i zcela novou fasádu ve firemních barvách.

Bezpečí je pro nás priorita, proto je areál hlídán nepřetržitě 24/7. Nově instalovaný kamerový systém byla jednou z prvních investic. Díky němu se nám daří udržovat majetek našich nájemců a zákazníků v bezpečí. Společně s primárním zabezpečením byl spuštěn provoz moderního vjezdového systému. Stávající nájemci jsou vpouštěni na základě čtení SPZ. Všichni mají možnost areál navštívit a po dobu dvou hodin užívat zdarma. Po doladění provozních detailů rezidenti areálu tuto novinku přivítali.

V regionu je takto komplexní areál unikátní, což nám potvrzuje i projevený zájem o něj. Noví zájemci se mohou těšit na modernizaci mycího portálu, zajištění sanitárního zázemí pro řidiče nebo rozšíření kapacity areálu o další parkovací stání pro kamiony a autobusy.

Přijeďte se přesvědčit sami a vyzkoušejte si nás! Jsme Vaše řešení pro logistiku, parkování a komplexní servis kamionů, autobusů a osobních vozů.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Dnes hrajeme o celkem čtyři volné vstupenky na dva koncerty šumperského Domu kultury. Odpovědět je potřeba na každou zvlášť, a to pod číslem a písmenem otázky. Výherce zveřejníme v příštím čísle novin.

Otázka č. 1: (Festival Horování, sobota 23. 11., DK Šumperk)
Ve kterém roce Radek Jaroš zdolal vrchol osmitisícové hory Nanga Parbat?
1a) 2001
1b) 2003
1c) 2005

Otázka č.2: (Vánoční koncert Janka Ledeckého, čtvrtek 28. 11., DK Šumperk)
Ve kterém roce vyšlo sváteční album Sliby se maj plnit o Vánocích?
2a) 1995
2b) 1996
2c) 1997

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ:
Dvojvstupenku na slavnostní koncert u příležitosti státního svátku se světoznámým virtuosem a houslovou legendou Václavem Hudečkem, konaný v neděli 17. listopadu v zábřežském kostele sv. Barbory vyhrává Alois Drážný z Kolšova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v pokladně zábřežského kulturního domu.