ZPRAVODAJSTVÍ

Unikátní areál TRUCK CARGO PARK v Šumperku

29. dubna 2019, 12:25, redakce, placená reklama
Unikátní areál TRUCK CARGO PARK v Šumperku Na podzim roku 2017 koupila společnost TRUCK CARGO PARK s.r.o. areál bývalé ČSAD v Šumperku a začala investovat do četných rekonstrukcí a revitalizací areálu samotného i jeho okolí. Vizí TRUCK CARGO PARK je nabídnout řidičům i podnikatelům bezkonkurenční servis a služby a být tím pravým řešením pro jejich potřeby. Ve spolupráci s městem Šumperk se daří naši vizi postupně naplňovat.

Nedaleko centra Šumperka se nachází rozlehlý průmyslový areál s plochou více než 50 000 m2. V říjnu 2017 koupila areál bývalé ČSAD společnost TRUCK CARGO PARK s.r.o. Od samého začátku vedení společnosti pracovalo s konceptem rozvoje areálu a vylepšení služeb pro stávající i budoucí nájemce a zákazníky.

Jednou z mnoha předností areálu je komplexnost služeb na jednom místě. Široká škála nabízených služeb zahrnuje kompletní servis kamionů a autobusů, pneuservis, čerpací stanici, myčku pro kamiony a autobusy, stanici technické kontroly ad. Do budoucna uvažujeme i o instalaci dobíjecí stanice pro elektromobily. Zkrátka o Vaše kamiony, autobusy a osobní vozy se Vám postarají na jedné adrese díky jedinečnému portfoliu nabízených služeb.

Součástí areálu je i administrativní budova o čtyřech podlažích s více než 40 kancelářemi o průměrné velikosti 15 m2. Začátkem roku 2019 byla dokončena její kompletní rekonstrukce vč. výměny oken a dveří. Volné kanceláře v případě zájmu nabízíme i částečně vybavené. Letos na jaře plánujeme i zcela novou fasádu ve firemních barvách.

Bezpečí je pro nás priorita, proto je areál hlídán nepřetržitě 24/7. Nově instalovaný kamerový systém byla jednou z prvních investic. Díky němu se nám daří udržovat majetek našich nájemců a zákazníků v bezpečí. Společně s primárním zabezpečením byl spuštěn provoz moderního vjezdového systému. Stávající nájemci jsou vpouštěni na základě čtení SPZ. Všichni mají možnost areál navštívit a po dobu dvou hodin užívat zdarma. Po doladění provozních detailů rezidenti areálu tuto novinku přivítali.

V regionu je takto komplexní areál unikátní, což nám potvrzuje i projevený zájem o něj. Noví zájemci se mohou těšit na modernizaci mycího portálu, zajištění sanitárního zázemí pro řidiče nebo rozšíření kapacity areálu o další parkovací stání pro kamiony a autobusy.

Přijeďte se přesvědčit sami a vyzkoušejte si nás! Jsme Vaše řešení pro logistiku, parkování a komplexní servis kamionů, autobusů a osobních vozů.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Tentokrát s Týdnem na severu soutěžíme o pět volných vstupenek na hlavní den festivalu Čokoládové lázně, konaný 28. září ve Velkých Losinách. Můžete být u toho, proniknout do tajů výroby čokolády a obdivovat mistrovské kousky z ní, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka. Výherce oznámíme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Co je to lyofilizované ovoce?

a) ovoce sušené mrazem
b) ovoce naložené v čokoládě
c) ovoce naložené v rumu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou dvojvstupenku na zbrusu novou zábavnou show skupiny SCREAMERS, kterou Zábřežská kulturní uvede ve čtvrtek 19. září vyhrávají: Jana Zetochová ze Šumperka, Marie Badalová a Jiří Vavrač ze Zábřeha. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.