ZPRAVODAJSTVÍ

Unikátní areál TRUCK CARGO PARK v Šumperku

29. dubna 2019, 12:25, redakce, placená reklama
Unikátní areál TRUCK CARGO PARK v Šumperku Na podzim roku 2017 koupila společnost TRUCK CARGO PARK s.r.o. areál bývalé ČSAD v Šumperku a začala investovat do četných rekonstrukcí a revitalizací areálu samotného i jeho okolí. Vizí TRUCK CARGO PARK je nabídnout řidičům i podnikatelům bezkonkurenční servis a služby a být tím pravým řešením pro jejich potřeby. Ve spolupráci s městem Šumperk se daří naši vizi postupně naplňovat.

Nedaleko centra Šumperka se nachází rozlehlý průmyslový areál s plochou více než 50 000 m2. V říjnu 2017 koupila areál bývalé ČSAD společnost TRUCK CARGO PARK s.r.o. Od samého začátku vedení společnosti pracovalo s konceptem rozvoje areálu a vylepšení služeb pro stávající i budoucí nájemce a zákazníky.

Jednou z mnoha předností areálu je komplexnost služeb na jednom místě. Široká škála nabízených služeb zahrnuje kompletní servis kamionů a autobusů, pneuservis, čerpací stanici, myčku pro kamiony a autobusy, stanici technické kontroly ad. Do budoucna uvažujeme i o instalaci dobíjecí stanice pro elektromobily. Zkrátka o Vaše kamiony, autobusy a osobní vozy se Vám postarají na jedné adrese díky jedinečnému portfoliu nabízených služeb.

Součástí areálu je i administrativní budova o čtyřech podlažích s více než 40 kancelářemi o průměrné velikosti 15 m2. Začátkem roku 2019 byla dokončena její kompletní rekonstrukce vč. výměny oken a dveří. Volné kanceláře v případě zájmu nabízíme i částečně vybavené. Letos na jaře plánujeme i zcela novou fasádu ve firemních barvách.

Bezpečí je pro nás priorita, proto je areál hlídán nepřetržitě 24/7. Nově instalovaný kamerový systém byla jednou z prvních investic. Díky němu se nám daří udržovat majetek našich nájemců a zákazníků v bezpečí. Společně s primárním zabezpečením byl spuštěn provoz moderního vjezdového systému. Stávající nájemci jsou vpouštěni na základě čtení SPZ. Všichni mají možnost areál navštívit a po dobu dvou hodin užívat zdarma. Po doladění provozních detailů rezidenti areálu tuto novinku přivítali.

V regionu je takto komplexní areál unikátní, což nám potvrzuje i projevený zájem o něj. Noví zájemci se mohou těšit na modernizaci mycího portálu, zajištění sanitárního zázemí pro řidiče nebo rozšíření kapacity areálu o další parkovací stání pro kamiony a autobusy.

Přijeďte se přesvědčit sami a vyzkoušejte si nás! Jsme Vaše řešení pro logistiku, parkování a komplexní servis kamionů, autobusů a osobních vozů.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem o dvě volné vstupenky do Šumperského muzea, kde 25. července proběhne Prázdninový den. Malé návštěvníky čekají vědomostní a dovednostní úkoly při dobrodružné cestě za pokladem ve Velké prázdninové herně. V rámci výstavy Nakrájíme, zamícháme, rozšleháme také zjistí, jak šikovnými pomocníky v kuchyni jsou, a sami si vyzkoušejí, jaké to je být kuchařem. Společně nahlédneme pod pokličku nejenom české, ale také evropské kuchyně. Kdo chce čelit kulinářským výzvám a k tomu se skvěle bavit nesmí chybět. Můžete být se svými dětmi u toho, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

V jakém duchu se ponese letošní Prázdninový den v Muzeu Šumperk?
A. Historickém
B. Kulinářském
C. Elegantním

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné dvojvstupenky na koncert pokračujících Klášterních hudebních slavností, konaný 11. července v Rapotíně vyhráli: O. Dvořák z Velkých Losin, J. Holínová z Bludova, J. Haramia a J. Růžičková ze Šumperka. Blahopřejeme! Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.

Volné dvojvstupenky na závěrečný koncert v Šumperku, konaný 26. července v Klášterním kostele vyhráli: Jitka Klaclová, Marcela Haramiová a Martin Kulhaj ze Šumperka. Blahopřejeme! O výhru se přihlaste při vstupu do kostela.